bende hamileyimmm

beril84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
74
1
şükürler olsun Rabbime 7 ay sonra beni minik meleğimle kucaklaştırdı az önce hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum kızlar darısı tüm isteynlerin başına Rabbim inşallah en kısa sürede isteyen herkesi meleklerine kavuştursun.:ecrin_bebek:

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiiiiinnnn...

tebriklerrrrrrrrrr beril allah tamamına erdirsin. hamile olarak uyanmak nasıldı. kesin gözlerini açar açmaz elin karnına gitmiştir.

tebriklerrrrrrrrrr beril allah tamamına erdirsin. hamile olarak uyanmak nasıldı. kesin gözlerini açar açmaz elin karnına gitmiştir.

kızlar çok teşekkür ederim ama çok güzel bir duygu bu sadece sabahları değil artık sürekli elim karnımda bebişim benimm

tebrıkler canım bende 6+2 haftalık hamıleyım saglıkla kucagımıza almayı nasıp eder ınsallah Rabbim

tbrkler cnm sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inş darısı tüm isteyenlerin başına:Saruboceq:

tebrik ederim rabbim sağlıcakla bebeklerimize kavuştursun bizi opuyorumnanaktan

tebrik ederim cnm inşaallah sağlıklı bir şekilde alırsın bebişini kucağına.aslında biz henüz düşünmüyoruz ama böyle mutlu mutlu anlatınca bende hevesleniyorum :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…