Bende Hamileyim.....

ifsumnadial

Rütbem Yok:)
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
484
11
bu sözü söylemeyi okadar cok istiyordumki hayallerimde rüyalarimda düsünmüyo gibi dursam bile kalbimde aklimda hep bir buruklugu vardi...5 senelik evliyim 13 agustosta 5inci yilimizi doldurduk ve 4 yildir bebek istiyorum ama bu yilki kadar bukadar güclü istememisim ALLAHtan.Isteyince verdigine inandim inaninca verdigine inandim.Hic bir doktora gitmedim cünki zaten 3 3 bucuk yildir doktorlara gidiyordum hic bir tedaviye baslamadim sadece 2 ay klomen kullandim ama ise yaramadi hormonlarim bozuktu pko hastasiydim kiloluydum..ilk isim kilo verip adetimi düzenlemek oldu ama yine 2 yildir bisey yoktu olmuyordu ve artik herkes tedavini ol zaman geciyor diyordu ve ben inadina tüp bebek istemiyorudm cünki yasim 25 ALLAHIN banada verecegine inandim tüm kalbimle inandim ve istedim istedim ümit ettim.ve ramazan ayinda cok dua ettim adet oldugum icin kadir gecesinde namaz kilamadim ama yinede cok dua ettim gökyüzüne ellerimi acip aglaya aglaya dua ettim.ogece benim icin dua eden herkestende annem esim ablalarim kayinvalidem herkes herkesten allah bin kere razi olsun.Ve ALLAHim yine gösterdi büyüklügünü ve bana daha ilk ayda hamile olmayi nasip etti.Bana melegimi gönderdi...Darisi insallah Anne olmak isteyen herkesin basina.Ben artik bunu bilirim bunu derim ALLAHTAN GÖNÜLDEN ISTEYIN...ve nasil anladim hamile oldugumu...son adetim 24 agustostu.ben daha adet günüm gecmeden hissettim diyebilirim.21 oldu 22 23 24 25 26 27 28 derken adet olmadim ve gögüslerim cok dolgunlasti 21 eylül itibatiyle cok aciyordu ve hayatimda hic büyümedigi kadar cok büyüdüler ama dünenden beri normal boyuttalar indiler-.en büyük belirtim aynen adet olacakmisim gibi ama cok farkli bir kasik agrisi.geliyor bir dalga gibi birkac saniye sizlayip geciyor.devam etmekte hala..gece 3 gündpr geceleri uykumu bölecek sekilde kasik agrimdi.okadar siddetliki kesin adet oldum diyorsun ama olmuyorsun.aksam yemeklerinden sonra gaz sorunum var yatana kadar devam ediyor gündüzleri geciyor aksam yemegini yedikten sonra gene basliyor.onun haricinde suan bisey yok...Ve nasil anladim hamile oldugumu bugün hatta 1 saat önce test yaptim ve hic beklemeden saniyesine 2 tane kapkalin kipkirmizi 2 cizgi cikti.4 senedir test yaptigim icin %100 eminim cpnki bu sonucu daha hic almamistim...görmemistim...ALLAHIMA BINLERCE KEZ SÜKÜRLER OLSUN dualarimizi kabul etti cok mutluyum.allah isteyen herkese nasip etsin.AMIIIN neyse cok uzun oldu insallah sizlere bende bir ümit olmusumdur...

seni canı gönüIden tebrik ediyorum... yüce rabbim sagIıkIa kucagına aImayı nasip etsin...

Çok sevindim senin adına, çok tebrikler
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım,
Darısı diğer isteyenlerin başına inşallah..

Son düzenleme:
tebrik ederim canım.5 yıllık özlemin bitti.Allah kucağına almak nasip etsin.
senin durumundayım,yanlız ben 6 yıllık evli ve pko da değilim. ama olmayınca olmuyor işte.
bende inanıyorum rabbim benimde özlemimi bitirecek.

en çok neye seviniyorum biliyormusun?, insan bunca yıl bekledikten sonra Allah nasip ediyor ya...
demek ki hala ben ve benim durumumdakiler Rablerinden ümidi kesmemelerinin bir işereti.

tekrar hayırlı, uğurlu olsun.

Sevgili arkadasim.Tebrik ederim.Allah'a sükürler olsun.Senin yasadigin tarzda aynısını yasadim.Bende PCO var ama.Aynen doktor zayifla dedi.Ben 3 yıllık evliyim.2 yil korundum.Son 1 yili askindir da cocuk istiyorduk esimle.Etkileniyorduk öyle yada böyle.ama umudumuzu kaybetmedik.Bende hamile oldugumu ogreneli 10 gün oldu.Kadir gecesi bende cok dua ettim.Hayirlisiyla birlikte istedim.Rabbim verdi.İnsallah kucagımıza almak da nasip olur.Senin gibi bende heyecanlıyım ve bu duygunu paylasiyorum.slmlar...

cnm seni canı gönülden tebrik ederim. duygularını öyle güzel yazmışsınki, gözlerindeki o mutluluğu anlamamak mümkün deil. rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş. dua her kapının anahtarı. ne mutlu sana. allahım analı babalı büyütsün ailenize vatanımıza hayrlı bir evlat olsun inş. annelerin arasına hoşgeldin cnm.. darısı senin gibi bu özlemi yaşayan herkese olsun inş..

konu sahibi ve diğer arkadaşı tebrik ederim rabbim size ve tüm hamilelere bebeklerini sağlıkcakla kucaklarına almalarını dilerim.ben senin kadar beklemedim çok şükür ama beklemenin ne demek olduğunu anlayacak kadar bekledim.o özlemin umutsuzluğun zaman zaman iç acısının ne demek olduğunu biliyorum.allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.ben de ramazan ayında aldım güzel haberi ve ben de içten inanarak dua etmenin çok önemli olduğuna inanıyorum.hala isteyenler için dua ediyorum edeceğim de.allahım kimseyi bu duygudan mahrum bırakmasın

ALLAHım ınsallah saglıkla doğmasını hayırlı evlat olmasını nasip eder. benım ıcınde dua edermsınız sağlıklı bır bebek ıcın 2 yıldır bende hasretım ama hayırlısı olsun ınsalah

arkadaslar hepinize ayri ayri cani gönülden tesekkür ediyorum dualariniz ve temennileriniz icin cok cok saolun.insallah allahim isteyen herkese yasatir bu duyguyu.Allah herseyi iyi verir güzel verir yeterki inanalim.Allahim hamile olan arkadaslarimada ve olmak isteyenlerede banada saglikli sihhatli eli yüzü düzgün hayirli evlatlar nasip etsin sagsaglim dogmalarini nasip etsin olmayanlarada versin AMIIIIIINNN..ama doktorum bana ilk randevuyu cok gec verdi taaa 13 ekimde???biraz gec degilmi sizce???

arkadaslar hepinize ayri ayri cani gönülden tesekkür ediyorum dualariniz ve temennileriniz icin cok cok saolun.insallah allahim isteyen herkese yasatir bu duyguyu.Allah herseyi iyi verir güzel verir yeterki inanalim.Allahim hamile olan arkadaslarimada ve olmak isteyenlerede banada saglikli sihhatli eli yüzü düzgün hayirli evlatlar nasip etsin sagsaglim dogmalarini nasip etsin olmayanlarada versin AMIIIIIINNN..ama doktorum bana ilk randevuyu cok gec verdi taaa 13 ekimde???biraz gec degilmi sizce???

gerçekten okurken okdar cok duygulandım kı gozlerım doldu. RAbbım sonunda duymus sesını. sabırla bekleyıp RAbbıne sıgınman kadar guzel bişey yoktur emınım. Rabbım Kucagına sag salım saglıklıca almayı nasıp etsın ınsallah. kendıne cok dıkkat et. rabbım bana da dıger ısteyen tum kardeslerıme tez zamanda versın ınsallah...

cok tesekkür ederim...insallah arkadasim allah hicbir kadinin kucagini bos birakmasin,,en kisa zamanda isteyen dileyen herkese nasip etsin..

İnanarak dua etmek,Allah'a teslim olmak onemli arkadaslar.Olmayan arkadaslar icin de bol bol dua edecegim.Tüm kadinlar birer anne adayıdır.Herkes istedigi arzuya kavusur insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…