bende hamileyim

bitanelerim

yavuz hatice
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
169
1
meraba arkadaşlar aranıza şimdi katıldım evet bende hamileyim 2 aylık
bide oğlum var darısı olmuyonlara inşallah:Saruboceq:

meraba arkadaşlar aranıza şimdi katıldım evet bende hamileyim 2 aylık
bide oğlum var darısı olmuyonlara inşallah:Saruboceq:
gozun aydin canim aramizada hosgeldin darisi tum isteyenlere insallah bende 2 aylik hamileyim daha ilk bebisim olcak son olmuycak tabi annelik cok ozel bi duygu bidaha yasamak isterim once ilk bebisimi dunyaya getireyim saglikli hayirli olsun ikincide gelir senin gibi ins kizin olur bir kiz bir oglan ne guzel ikimizde ayni kasim annesi olcaz belki ayni gun dogum yapcaz nasip haberlesiriz yine bulantin falan varmi neyse tatlim cok konustum kib

tebrikler canım benim..RAbbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

canım tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin
inşallah iyi anlaşırlar canım

hayırlı uğurlu olsun canım allah tamamına erdirsin sağlıkla sıhhatle ii bir hamilelik geçirmen ve sonunda hayırlı doğumlar...

gozun aydin canim aramizada hosgeldin darisi tum isteyenlere insallah bende 2 aylik hamileyim daha ilk bebisim olcak son olmuycak tabi annelik cok ozel bi duygu bidaha yasamak isterim once ilk bebisimi dunyaya getireyim saglikli hayirli olsun ikincide gelir senin gibi ins kizin olur bir kiz bir oglan ne guzel ikimizde ayni kasim annesi olcaz belki ayni gun dogum yapcaz nasip haberlesiriz yine bulantin falan varmi neyse tatlim cok konustum kib

teşekkür ederim canım ben hatice evet
aynı sende 2 aylık hamileymişin ne güzel
ben 22 şubat sen nezman
kasımın sonu galiba sende yaz öptüm inşallah hayırlı bi evladın olur

TEBRİKLER CANIM..Allah kucagına almayı nasib etsin inş. ne guzel 2. kez anne olucaksın..maşallah canım:nazar:a.s.

ne mutlu size tatlım.....babayıda senide tebrik ederim.. RABBıM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....darısı tüm isteyenlerin başına...

tebrikler canım sağ sağlim dünyaya gelmesini nasip etsin allahım sağlıklı hayırlı bi evlat olur inş

teşekkür ederim canım ben hatice evet
aynı sende 2 aylık hamileymişin ne güzel
ben 22 şubat sen nezman
kasımın sonu galiba sende yaz öptüm inşallah hayırlı bi evladın olur
memnun oldum canim tanistigima kasim 17 18 19 falan dedi doktor Allah bilir tabi kismet hayirlisiyla dogum yapariz insallah bebislerimizde saglikli hayirli olur ilk oldugu icin dogumdan cok korkuyorum internetten izledim keske bakmasaydim daha cok korktum Allah yardimcimiz olsun hersey yolunda giderse nekadar korksamda normal dogum yaparim bebegimi ilk ben almaliyim kucagima insallah aksilik olmaz senin nasildi ilk dogumun destege ihtiyacim var kib tatlim gorusuruz

X