bende hamileyim

nehiriver

09 10 09 saat 9 05 :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
7.978
76
bende sekiz haftalık hamileyim arkadaşlar ve kesem görülüyor bebekten haber yok cuma tekrar doktoruma gidicem inşallah bebeğim gözükürde içim rahatlar .. işin enteresanı 3 ayrı dr a gittim 2 si gördü biri göremedi ama buda kafamı bulandırdı inşallah cuma sorunsuz oldugunu anlar da rahat rahat hamileyim diyebilirim

canım merak etme görse bile emin olmadan bazı doktorlar söylemiyor inşallah güzel haberler alıcaz . Allah tamamına erdirsin

tebrik ederim cnm hayılrı olsun
çok endişelenme mutlaka görürlrcrktir bebeğin

canım meraklnma muhakkak seninledir meleğin allah tamamına erdirsi sağlıkla kucağına alırsın inş.

merak etme ins sorun olmaz sen umudunu kaybetme dua et yinede ihmal etme dis gebelikte olabilir ins degildir uzulmeni istemem Allah buyuktur sen dua et yeter hayirli saglikli olur ins kib

canım tebrik edrerim korkma çok ikisi görmüş bak inşallah bişey yoktur görürsünüz cuma günü bebişi

çok teşşekkürderim hepinize iyi dilekleriniz için herşey gönlünüzce olsun :)

çok şükür bu gün bebeğimi gördüm ve çok mutluyum allah herkese yaşatsın

ayyy geçmişee dönüvedim yaramaz oğlum uzun zaman sakladı kendini önce sonrada cinsiyetini böle sakladı :)

ilk okurken hih dedim inşallah gösterir kendini bebiş dedim kötü bişey yoktur dedim sonra tarihe baktım hemen alt taraflara indim içim rahatladı.. Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım..

kıs beni tanımıon sanki haaa :) face de bile ekliyim ya sende akıllım .. saol canım sende bebişlerini sağ salim al kucağına inşallahhhhh

kıs beni tanımıon sanki haaa :) face de bile ekliyim ya sende akıllım .. saol canım sende bebişlerini sağ salim al kucağına inşallahhhhh

üzülmeye yer arıyorum sanırım :) ay akıllım 2 bebek insanı böyle yapıyormuş bide doğsunalrda görelim inşallah hayırlısıyla :) hep beraber inşallah canım güzelce atlatırız bugünleri

üzülmeye yer arıyorum sanırım :) ay akıllım 2 bebek insanı böyle yapıyormuş bide doğsunalrda görelim inşallah hayırlısıyla :) hep beraber inşallah canım güzelce atlatırız bugünleri

:roflol::roflol: deli ne üzcen kendini bebişlerini düşünsene :) aminnnn bu arada canım güzel güzel geçer gider hersey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…