Bende hamileyim

cigdem_sezar

crocus
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2008
20
0
44
belki mucize gibi bişi ama bende hamileyim kızlar..çünkü neredeyse bu ay tüp bebeğe başvuracaktım ve merkez arıyordum çok şükür Allahıma bana bunu yaşatmadan normal yolla verdi...çokkkkkkkkk mutluyummmmmmmmmmmmmmmmhihoyyyt

tebrik ederim canım...
rabbim bebeğini kucağına almayı da nasip etsin inşallah..

oyyy kuşum benimm...ALLAH AMUTLULUGUNU DAİM ETSİN CANIM...NAZARLARDAN KORUSUN RABBİM.bebişinizi saglıkla kucagınıza alın inşşş.öpüyorum.

allah tamamına erdirsin hayırlı sağlıklı evlat olur inş ayrıca kadınlar gününüz kutlu kandiliniz mübarek olsun.......

gözün aydin canim ne mutlu bi haber
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder insallaha.s.

Teşekkürler kızlar çok tatlısınız Allah isteyen herkese bebi$ versin..ben hala $a$kınım kaydirigubbakcemile2

Tebrik ederim canım...
rabbim bebeğini kucağına almayı da nasip etsin inşallah..

Gozun aydin canim, bak rabbimin hazinesi nekadar genis neyi ne zaman verecegini bilemeyiz ama bak duani kabul etmis canim. Allah tamamina erdirsin insallah

ne mutlu tatlım sana .. RABBıM tamamına erdirsin....sağlıkla kucakla inşallah .... babayıda senide tebrik ederim...

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

gozun aydın canım
az evel can bey e gittiginiokudum diger bir topikte su an kontrollerinde can bey e mi devam edeceksin ?
ben onun hastasıyım kendisindenn çok memnunum sormak istedigin birsey varsa sorabilirsin

Tebrik ederim,Allah sağlıkla kucağına almanı nasib etsin.Darısı başımıza...

gozun aydin canim Allah daimi etsin ins hayirli ve saglikli kucaginada alirsin insallah canim kendine iyi bak bebisin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…