bende hamileyim diye yazıcakmıyım acaba

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
arkadaşlar 1 hafta çnce rahim filmi çektirdim ve çok şükür tüplerim açık çıktı ve içim çok rahatladı dr um benden bu filmi 3 aydır istiyodu ben korktuğum için erteleldim çok şükür temiz dr filmi çektirirsen gebelik daha kolay olur dedi daha adetime var acaba bu ay bişi olurmu bilmiyorum çok sabırsızlanıyorum filmden hemen sonra hamile kalan varmı aranızda arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum.teşekkürler

bu konu hakkında yorum yapamıycam ama başlıgın için söyliyim evet inşalah yazıcaksın bende hamileyimm diyee hepimiz yazıcazz ben bikere yazdım çokta güzel bi duyguydu ama düşük yaşadım şimdi evett yinee hamileyim yazısını yazmak için sabırsızlanıyorum ALLAH İSTEN HERKEZE nasip etsin kucaklarımızı boş bırakmasın saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

senini için ve bütün bebek bekleyen ve isteyen anne adayları için dua edecegim allah gönlünüze göre versin inşallah........

ya ben yazacak mıyım içimde bu ay umudum zerre kırıntısı kalmadı emınım 15 gun sonra adet olacam ve yıne gozyasları .....

rahim filminin tabiki faydası olur cunku film cekilirken içeriye gönderilen sıvıyla kanalların daha da acılıyor,
bu da gebeliği kolaylaştırır..Allah gonlune gore versın...

evet canım rahim filminden sonra hamile kalma şansın yüksekmiş.6 ay içinde olabilirmiş...işallah adet olmazsın ve sende hamileyim diyenlerden olursun...allah isteyen herkese nasip etsin..

bende bu ay rahim filmi cekildim ksımet bakalım nolcak.. adetim 8 gün gecikti ama ben zaten hep 15 gün 1 ay gecikmeli olabiliyorum o yüzden hiç ümit etmiyorum cnmm Allahtan ümit kesilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…