bende hamileyim artık ama ..dua edin ne olur!

nisabeyza

15.12.2009 zeynep & 25.08.2017 nazlı
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
1.674
498
arkadaşlar bende hamileyim.:CüvCüv: adetten 3 gün önce testim 37 çıktı yarın tekrarlıycaz dualarınıza ihtiyacım var bu sefer yükselsin değerlerim. geçen sene dış geblik geçirmiştim ben. bu seferde kasık ağrılarım var ama biraz hafifledi . bu zamanlarda bu kadar ağrı olması normal mi geçen sefer böyle olmamıştı.

canım inş hayırlısı olur. benim adet günüme yaklaşırken hafif sancılarım başlamıştı. diğer günlerde de ara ara devam ediyordu.
inş. değerlerin yüksek çıkar. moralini yüksek tut. Rabbim içindekini hayırlı kılsın:)

canım ağrın olması normal inşallah hamilesindir pozitif düşünmeye çalış herşey gönlüne göre olur inşallah

canım ben inş hakkında hayırlısı olur
değerin yükselir
güzel haberler alırız senden:Saruboceq:

nisa beyza arkadaşım hayırlı olsun.Allah tamamına erdirir inşaallah.Benim de c.tesi günü 77 çıktı.haftaya tekrar gideceğim.Umarım hayırlı haberler alırız.

canim aklina kotu seyler getirme ins saglikli hayirli olur bebisin kasik agrilari normal eger adetinde sancili geciyosa artik gormeyeceksin onun agrisidir ins gonlune gore verir rabbim dualarimiz seninle

canım gönlünü ferah tut bende daha önce bi düşük yaşamıştım şimdi ise adetime 1 gün kala 13,17 çıkmıştı değerim 5 gün sonra bi daha test yaptık 173 e yükselmişti sonra 5 gün sonra bidaha yaptık 1613 çıkmıştı gönlünü ferah tut. İnternette okuduğum kadarıylada dış gebelik kalıtsal bir hastalık olarak geçmediyse yani annende yada esinin ailesinde sürekli dış gebelik yaşayan biri yoksa tekrarlama riski yok denecek kadar azmış Allaha dua et ve sana tavsiyem Meryem Suresini oku
Ben öle yaptım ve çok şükür bebğimi dün gördüm

Hayırlısı olsun canım içini ferah tut inşallah hamilesindir :Saruboceq:

çok sağolun arkadaşlar dualarınız ve dilekleriniz için. 8 nisan yani bugün yaptırdım testi 296 çıktı. ne dersiniz bu konuda ilerleme ii mi doktorla da görüşemedim.

nısa beyza arkadasım hayırlısını ıstedıgımız zaman emın ol kalbımıze gore allah verır.ben ıkıncı hamılelıgımı yasıyorum.ıkıncısı ıcın bır sene yol gozledık.cok sukur yolcumuz geldı ama onun gelmesıyle butun sorunlarımızda gıttı.hayırlısını ıstedım zamanlaması harıka oldu.allah senın ve hepımızın gonlune gore versın.DUAMDASINIZ.DUA ıle

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…