bende hamileyim arkadaşlar

berfin01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
52
0
45
dün keseyi gördük 3 hafta sonra gel dedi dr.bebeği ve kalp atışını görmek için...
kaydirigubbakcemile3

gözün aydın canım...rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.....

gözün aydın. sağlıkla kucağına alman dileğiyle. bende yarın kalp atışını görücem
ikinci bebeğim ama yinede çok heyecanlıyım.

Gözünaydın canım hayırlısıyla allah kucağına almayı nasip eder inş.

arkadaşlar acil cvp ben en son ayın 11 martta regl oldum.dr um bana kaç hafta olduğunu söylemedi.3 hafta sonra kalp atışı ve bebeği görmek için gel dedi.bu konuda bılgısı olan varmı?

bu arada herkese tşk ler Allah inşallah isteyipte olmayanlarada nasip eder inşallah.

gözün aydın canım...rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.a.s.

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiiinnn...

hepinize çok tşk ler arkadaş lar birde bebişi ve kalp atışını görseydik hayırlısıyla

Tebrik ederim canıma.s. Çok güzel bi duygu Allah tamamını erdirsin,hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bebişinikaydirigubbakcemile5

berfin tebrik ederim canım allah hayırlısıyla saglıkla kucagına almayı nasip etsin kac haftalık hamilesin ve keseyı nezaman gördünüz ben 1aylık hamileyım kese görünmedide

hayırlı ugurlu olsun ttalım allah bizede versin insallah hayırlısıyla ayıpsız özürsüz kucagına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…