bende hamile kalmak istiyorummmmmmmm

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
kısllarrrr hepınıze merhaba ben yenı katıldım aranıza uzun zamandır takıp edıyorum cok guzel bısı bırbırınıze destek olmak bıldıklerınızı bırbırınızle paylasmak bende aranıza katılamak ıstedım.:lepi:ben 3.5 aylık evlıyım evlendıgım gunden berı korunuyoruz ve ben her ılıskıden sonra dıkıyorum ayakları havaya beklıyorum ama malesef olmadı .:1no2:daha sonra sısıtıt oldum ve bende yogun ıltıhap oldugnu ogrendın basladım tedavıye ılac ıgne neysekı temmuz 26 da kalmadı artık dedıler ve kulturde ureme olmadı:teytey:aynı zamanda tmmuz sonunda yıkandım ve basladık yıne calısmalar ve gecen hafta ıcıden berı kasıklarımda ve alt karnımda tuhaf bı agrı var bacaklaroma vuruyo 2 gunden berıde sol gogsumun ucu acıyo dokununca adetımede 7 gun var sızce ıdrar testı yapsam cıkarmıkı . acaba ben hamılemıyım CADIARZU ınsllah oyleyımdır ne olun banada dua edın allah ısteyen herkeze verır ınsallah buyuk rabbım duysun sesımız kımsenın kucagını bos bırakmasın hayırlııyla saglıklı bebısler nasıp etsın bızlere...AMİNNNNN

elcin zeynep evlendğim günden beri korunuyoruz demişssin sanırım yanlış yazmışsın
biz kadınlar bebek istediğimiz zaman öyle hemen hamile kalamıyoruz malesef
ki kadınlar kulubunde bunu çok daha iyi anlayacaksındır
kendini çok fazla dinleme lütfen
adetime 7 gün var demişsin beta hcg yaptırırsan çıkar belki
ama idrar testinde çıkması pekte mümkün değil
bunlara bu kadar takılma derim canım ben
sonra adet olunca yıkıma uğrarsın ama belirtim vardı diye
adet günün geçtikten sonraki belirtilerin önemli..
umarım bir gün hamile kalırsın

Canım Allah gönlüne göre versin inşallah. Adet gününü bekle bence. Olmaması durumunda daha ilk aylardan kendini üzmeye başlama. İnşallah hamişsindir. Ama çok kendini dinleme olur mu? :içelim:

Merhaba....Adet gününü beklersen daha iyi olur zaten idrarda çıkmaz kan tahlilinde çıkar ancak.Çıksada bebeği rahimde görmen için en az 2 hafta beklemen gerekecek.

Merhaba....Adet gününü beklersen daha iyi olur zaten idrarda çıkmaz kan tahlilinde çıkar ancak.Çıksada bebeği rahimde görmen için en az 2 hafta beklemen gerekecek.

ya bı hamıleyım dıyebılseydım rahımde gormek ıcın beklemek kolay olurdusenağlama

ya bı hamıleyım dıyebılseydım rahımde gormek ıcın beklemek kolay olurdusenağlama

canım çok fazla şartlandırma kendini hamileliği bende anne olmayı çok istiyorum ama şartlandırmıyorum psikoloji çok önemli anne adayının vücud stresi algılayıp bebeği bile atabiliyosun hamile kalsan bile kendine ii bak:1hug:

X