Bende hala tik yok ya... ayni durumda olan varmi kizlar?

C

CAKIR39

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi CAKIR39
Ne sancim var ne agrim var SAT a göre 25 subat gecikmeli 11 Mart hesapladi doktorum ama hala bir tik yok dogurmak istiyorum bende artik ya ( iyce sistim bide!

Dr. Carsambaya kadar olmazsa suni sanci veririz beklemeyiz daha fazla dedi insallah kendi kendine olur bu gün yarin!

varmi benim durumumda olan?

• Konu Sahibi CAKIR39
ben varım ben

9 martta olmalıydı.bekliyorum hala oğlumu.yarın belli olacak halim

• Konu Sahibi CAKIR39
benim de 12 mart görünüyor bugün gittim doktora nst de sancı mancı çıkmadı doğmazsa 17 sinde bi daha gel dedi dr. sıkıntı yapacak bişey yok normal doğum tarihinden sonra 10 gün daha bekleyebiliriz dedi (tabi bebeğin hareketleri falan normalse)
biz çevremizde hep erken doğum ve sezaryene alıştığımız için bize garip geliyor kızlar aslında normal olan bizimkisi...

• Konu Sahibi CAKIR39
ya ne bilim insan sikiliyor ya bekle bekle nereye kadar offff....

• Konu Sahibi CAKIR39
tabıkıde normal olan sızınkısı normal dogumun tarıhı bellı olmazkı sezeryanda ıstedıgın tarıhe gore gıdıp alıyorsun bebegı ama normal ısıtoyrsan sbaredıceksın canım hamılelıgın en zor donemlerı off ne sıkıcı olmustur karın kocaman uyku duzenı sıfır agrlar vs... vs.. allah yardımcın olsun allah bı avazda kurtarsın

• Konu Sahibi CAKIR39
bende varım arkadaşlar.nasıl sıkıntıdayım anlatamam.ya herşey garipleşmiş yada bize bana öle geliyor.sata göre ultrosyona göre bebeğimin haftaları tutmuyordu.hadi onu kabullendik sata göre beklemeye başladık.bu seferde 40 hafta olduk tık yok.12 martta yani yarın günüm doluyor.pazartesi dr.gittik daha bekliyecez diyor normal doğum olduğu için.42.haftaya kadar beklencekmiş eğer bişey olmazsa yani doğum yada herhangi bişey.ama bildiğim tek şey çok sıkıldığım.

• Konu Sahibi CAKIR39
bu gün doktora gittim gene hala bi tik yok yarin aksama kadar olmazsa persembe sabah hastaneye yaticakmisim suni sanci verceklermis öyle dedi fazla beklmenin anlami yokmus !

insallah kendiliginden olur ya suni sanciylada kolay kolay dogmaz herhalde beklemek gerekir!

• Konu Sahibi CAKIR39

hayırlısı olsun ya benim de yarın doluyor günüm bakalım

• Konu Sahibi CAKIR39
kizlar allah yardimciniz olsun, butun dualarim daha dogurmamis mart anneleri ile.....

• Konu Sahibi CAKIR39
benimde 13 mart persembe günüm doluyo ama dktrum yarın sabaha ac karınla cağırdı bakalım napıcak benim da günüm dolmadan sabır mabır kalmadı karnımda kasılmadan baska tık yok sancı veya nişan hiç bişi yok 2 cm acıklık vardı 10 mart pazartesi...bakalım yarına nolmuş

• Konu Sahibi CAKIR39
benimde 16 mart son gün ama son günlerde asagi dogru baya sanci oluyor bu günde daha fazla oldu bu ne sancisi yalanci sancilarmi acaba anlamiyorki insan ilk hamilelik olunca ama duyduguma göre dogum sancisi öyle anlasilmayacak kadar hafif degilmis hayirlisi artik bütün dogumu bekleyen hamileler icin..

• Konu Sahibi CAKIR39
bende de bugün aşağıya doğru baskı var sanki zonklama gibi bişey

• Konu Sahibi CAKIR39
allah yardımcınız olsun.inşallah bir avazda kurtulursunuz.

• Konu Sahibi CAKIR39
bende de henüz bi şey yok hafif hafif belim agrıyo o kadar nişan gelecekmi diye bakıorum ama o da yok

• Konu Sahibi CAKIR39
benim bugün son gün ama kasıklarımda adet sancısı gibi hafif sızlamalar var sadece ve sinir olmuş durumdayım o kadar erken doğumdan korktum şimdi de doğmuyor allahım bi an önce doğsun istiyorum bi de insanlar sürekli aramıyor mu doğdu mu diye işte o zaman nedense kendimi baskı altında hissediyorum doktorum telefonunu kapat dedi insanlar senden meraklı olurlar arayıp dururlar dedi sizin de siniriniz bozuluyor mu birileri arayıp aaaaa daha doğmadı mı deyince?

• Konu Sahibi CAKIR39

ah arkadaşım aynı şeyleri bende yaşıyorum hemde aynısını.erken doğumda düşükten çok korktum şimdide doğmak bilmiyor.bugün benim günüm doldu beklenen doğum tarihi 12 marttı bugün doldu ama bende tık yok.sadece dün biraz vardı.ummadığım insanlar bile arayıp hala doğmadı mı diye soruyolarya çıldırıyorum bide millete laf anlatmaya çalışıyoruz.iyice stres ve sinir olmuş durumdayım yüzüm gülmüyor acayip suratsızım o değil dr.larda almıyor.neymiş ilk doğum olduğu için sancı bekliyeceklermiş.sancıda gelmezse 42.haftaya kadar bekliyeceklermiş.ya içerde bebeğime bişey olursa.ve farkında olmazsak kafayı sıyırcam yaaaaa....

• Konu Sahibi CAKIR39
evet bebeğin hareketlerine dikkat et dedi doktor bi de yürüyüş yap dedi hareketleri gayet iyi benimkinin ama karnım hala yukarda seninki de yukarda mı bi de annem geldi ankaradan izin alıp onun izni de boşa gidiyor...

• Konu Sahibi CAKIR39
ya benim esimde 2 hafta izin aldi buraya almanyaya gelmistim ben dogum icin o da yanima geldi 1 hafta gecti tik yok sikildi oda hadi dogur artik diyo )) esim haftaya dönecek insallah o gitmeden dogururum yoksa göremicek... offf iyce bunaldim ya ne sanci var ne acilma var ne bisey ne zor bu beklemek... yaticam yarin hastaneye en iyisi bisey iciriyorlarmis sanci gelmesi icin sonrasi allah kerim!

• Konu Sahibi CAKIR39
oksitosin hormonu veriyorlar suni sancı olarak ama o da normal sancıdan daha zormuş inşallah ona gerek kalmadan doğururuz canım

• Konu Sahibi CAKIR39
bende de bugün aşağıya doğru baskı var sanki zonklama gibi bişey

canım öncelıkle allah kolaylık versın.bir an önce hayırlı doğumlar nasıp etsın hepinize.bıze söylemek kolay gelırde gerçi hanı sankı benım yaşadıgım tedavı aşamalrından kolaydır gıbıme gelıyo.bilmiyorum.canım ne dıycem formları karıştırıken senınle doktorumuzun aynı oldugunu öğrendım senınle konuşmak ıstıyorum.eğer mumkunse teşekkur ederım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…