bende geldim sevgi ve saygilar hepinizede

gullerdiyari

hayat beni nden yoruyosun
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
3.315
1
merhabalar bende üye oldum yegenim incitanemtuana buaradan bahsede bahsede öve öve bitiremedi dedigi kadarda var gercekdende
nezaman biseyden konussak yada bahsetsek araya kk giriyo
merak etdim ve bende araniza gelmeye karar verdim umarim benide kabul edersiniz
hos ve dostca paylasimlar diliyorum herkeze
incitanemtuana ve asksinsencansin sende yegenlerim buarada onlarida kocaman selamliyor ve öpüyorum

isvicreye gelin geleli yillar oluyo 2cocugum var oglum delikanli oldu kizimda genc kiz 100de100 olmasada calisiyorum hem vakit geciyo hemde eve katkida bulunuyorum

simdilik bukadar insallah esimden ve cocuklarimdan vakit buldukca bende takilirim

kk ailemize hosgeldin sefalar getirdin yengosum pirlantama.s.iyiki geldin iyiki varsin a.s.

kizlar gullerdiyari benim dayimin esi benim biricik yengem ya :)

welcome.gif

merhabalar bende üye oldum yegenim incitanemtuana buaradan bahsede bahsede öve öve bitiremedi dedigi kadarda var gercekdende
nezaman biseyden konussak yada bahsetsek araya kk giriyo
merak etdim ve bende araniza gelmeye karar verdim umarim benide kabul edersiniz
hos ve dostca paylasimlar diliyorum herkeze
incitanemtuana ve asksinsencansin sende yegenlerim buarada onlarida kocaman selamliyor ve öpüyorum

isvicreye gelin geleli yillar oluyo 2cocugum var oglum delikanli oldu kizimda genc kiz 100de100 olmasada calisiyorum hem vakit geciyo hemde eve katkida bulunuyorum

simdilik bukadar insallah esimden ve cocuklarimdan vakit buldukca bende takilirim

welc2he0.gif

X