Bende bir tuhaflik mi var

loya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2008
45
1
42
Merhabalar
Hamileliğimin sekizinci haftasındayım.5 haftalıkken doktora giitk.Herşey normal dedi.Bende o günden beri hiçbir belirti oluşmadı.Mide bulantısı kokulara hassasiyet vs.Belirtilerin devam etmesi aslında iyi birşeymiş.
Randevum 2 hafta sonraya.Doktrumu arayıp bu hafta sonu getsem mi?Psikopat gözüyle mi bakar bana:KK43:
Acaba birşey olmuşmudur?Siz ne dersiniz deneyimli arkadaşlar....

aynı sı bendede olmuştu ne aşerme ne mide bulantısı ne baş dönmesi bende kuşkulanıyordum acaba bebeğe bişeymi oldu die ama merak etme bazı insanlar böle bizim gibi olabiliyomuş bazen unutuyodum hamile olduğumu tedirginlenme hiç:nazar:ayrıca en iisi bu herkes bizim gibi şanslı olamayabiliyor.

Teşekkürler Ayşegül o kadar şüphedeydim ki
aklıma takıldı işlerime de konsantre olamıyorum.Kalbimi durudu şöylemi oldu böylemi oldu.Bende unutuyorum hamile olduğumu o kadar belirtisiz ki...
Cevabınla rahatladım.Tekrar çokkkk Teşekkürler....

ben bir önceki gebeliğimde hiç bir belirti yaşamadım..ne bulantı,ne baş dönmesi filan..
ama bu hamileliğim bulantı ve başdönmeleriyle devam ediyor.
belli olmuyor,sen stres yapma.doktoruna kafana takılan bir şey varsa git ama sen.

aynen cnm bendede ne başdönmesi ne mide bulantısı bende tedirgin oluyorum ama tek biz değiliz o yüzden rahatım

bende ilk 6 hafta bisiy hissetmedim canim ama sonradan oldu hassaslik..
herkezin bünyesi farkli bunu telas etme..

Merhabalar
Hamileliğimin sekizinci haftasındayım.5 haftalıkken doktora giitk.Herşey normal dedi.Bende o günden beri hiçbir belirti oluşmadı.Mide bulantısı kokulara hassasiyet vs.Belirtilerin devam etmesi aslında iyi birşeymiş.
Randevum 2 hafta sonraya.Doktrumu arayıp bu hafta sonu getsem mi?Psikopat gözüyle mi bakar bana:KK43:

cnm cok normal mide bulantilari icin erken daha benimkiler7.haftada baslamisti bende senin gibi soruyordum ama isallah boyle gecer bence dua et vallahi

Herkese çokk teşekkürler
İyi ki bu siteyi keşfetmişim.Yalnız olmadığımı anlamak çok rahatlattı...

Merhabalar

Canım bu belirtiler kişiden kişiye değişir. Ben oğluma hamileyken 8 hafta sonra başladı belirtileri. Hatta herkes eminmisin hamile olduğuna felan demeye başlamıştı. Çünkü ne baş dönmesi ne mide bulantısı vardı. Ta ki 8-9 haftalık olana kadar.Ondan sonra 3 ay sürekli mide bulantısı çektim .Allah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip etsin.

mide bulantıları 6 haftada başladı sadece 1 hafta sürdü şimdi hiç bir şey kalmadı bende tedirginim acaba ne oldu kalbi durduda benim mi haberim yok diye geceler boyu düşünüp duruyorum doktorum tatilde ağustosta gelicek o yüzden beklemedeyim sanki hiç hamile değilmişim gibi yemelerime devam ettim hiç bişeyden midem bulanmıyor geçen hafta sudan bile midem bulanıyordu sanırım bizim gibi olanlar vardır mutlaka

kızlar ne güsel yatın kalkın şükredin.miğdeniz bulanmıyo diye bebeğiniz sağlıklıs anlamına gelmiyo.bende sizin gibii ayy hiç miğdem bulanmıyo hamile olduğum bile anlamıyom diyodum,taki 8 haftama kadar.gerçekten çok kötü ve yorucu kızlar.inşallah sizlerin olmaz.allah yardımcımız olsun.

5 parmağın 5 i bir olmuyor
benimde 7.haftada başladı belirtilerim
su bile içemedim şu haftaya kadar kiloda verdim
ama aynı şekilde komşum hamile
onda hiç belirti yok
herkste aynı değil demekki
sıkma canını

Evet bendede aynı kuşkular oluşuyor..
Kalbi mi durdu felan diye ama şimdi rahatım.Biliyorm ki aynı şekilde geçiren başka arkadaşlar da var.
Herkese selam...

X