Bende bi tuhaflık mı var ?

Sipser

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
1.665
1.265
Merhaba arkadaşlarım, bir süredir işsizim ailesel bir takım kırgınlıklar da yaşadım. Bir kaç gündür içinde en hedeflediğim şey bile olsa ne olacakki hissi mevcut , ölümü düşünmek, hastalıktan korkmak, gerçeğe yabancılaşma gibi.. yani her şeyin farkındayım ama sanki bi sis perdesi var gözümde gönlümde böyle bi serbeste çıkamıyorum doğru düşünüp enerjik olamıyorum gibi.. bir de bu düşünceler hep benle kalır hiç normale dönemeden delirirsem diye düşünmeye başladım şimdi.. anksiyete panik atak vb bir
Durum sanırım var mı yaşayan …

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlarım, bir süredir işsizim ailesel bir takım kırgınlıklar da yaşadım. Bir kaç gündür içinde en hedeflediğim şey bile olsa ne olacakki hissi mevcut , ölümü düşünmek, hastalıktan korkmak, gerçeğe yabancılaşma gibi.. yani her şeyin farkındayım ama sanki bi ses perdesi var gözümde gönlümde böyle bi serbeste çıkamıyorum doğru düşünüp enerjik olamıyorum gibi.. bir de bu düşünceler hep benle kalır hiç normale dönemeden delirirsem diye düşünmeye başladım şimdi.. anksiyete panik atak vb bir
Durum sanırım var mı yaşayan …
Canım panik bozukluk bu dediklerin bend öyleyim ama bende ek olarak anksiyete bozukluğu da var daha bir agirlastiriyor yükümü birşeyle role ugrsamaya başla yoksa çok içine atarsan olmaz

Derelizasyon diye bir şey var. Anlattıklarınız ona benziyor. Genelde anksiyete rahatsızlığı olanlarda görülüyor bir dönem bende de vardı. Tabii tanı koyamayız buradan bir psikoloğa gidin isterseniz

X