bende bende bende hamileyim:)))

E

EU2

Ziyaretçi
inanmıyorum inanamıyorum hamileyimm kızlar çok mutluyum eşim işde duramıyor ben evde duramıyorum Allahım isteyen herkese versin ....

tatlım tebrik ederim darısı biz bekleyenlerinde başına inşallah tez vakitte

kızlar ben de az önce öğrendim hamile olduğumu çok mutluyum hala rüya gibi geliyor inanamıyorum şoktayım allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :eek:

kızlar ben de az önce öğrendim hamile olduğumu çok mutluyum hala rüya gibi geliyor inanamıyorum şoktayım allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :eek:

hürrem cnm hayırlı olsun bbğin bende yeni öğrendim dediğin gibi şokatyız bizde allah tamamına erdirsin

tatlım tebrik ederim darısı biz bekleyenlerinde başına inşallah tez vakitte

teşekkür ederim ceylancım beklemenin nasıl bişi olduğunu bilirim allah isteyen herkese nasip etsin inşallah dualarım sizlerle

Tebrik ederim saplıkla kucağına alamayı nasip etsin rabbim :1hug:

hürrem cnm hayırlı olsun bbğin bende yeni öğrendim dediğin gibi şokatyız bizde allah tamamına erdirsin
sağol canım yaa seninki de hayırlı olsun iki senedir uğraşıyoduk tam da vazgeçtik artık dediğimzi anda oldu demek ki gerçekten kafadan atmak takmamak lazımmış sağlıkla kucağımıza alırız inşallah bakarsın aynı gün doğarlar :dance:

gözünüz aydın canım allah tamamına erdirsin darısı bizlerin başına inşallah....

allah tamamini erdirsin canim saglicakla kucagina almayi nasib etsin....yuce rabbim isteyen herkese versin!!!

allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rahat bi hamilelik olurrr

Tebrikler canım.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallaha.s.

ohhh iki hamis bi arada
allah hayirli hamilelik ve hayirli dogumlar nasilp etsin insallah

geve cim , hürrem cim canlarıımm gözünüz aydın..Rabbim bebişlerinizi sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin..amiiinn.....

white_rose canım seninde gözün aydın,tebrikler..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinnn...

merhaba arkadaslar ben yenı katıldım sızlerın aranıza bende hamıleyım allah butun ısteyenlere bu guzel duyguyu tatmayı nasıp etsın ınşallah

ay çok güsel inşallah ilerde benimde olur allah tamamına erdirsin canikom

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

X