Bende anne olmak istiyorum diyenlerdenmisiniz?

birdilektut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
119
0
Arkadaşlar bende anne olmak istiyorum, mayıs olmadı umudum haziran reglime 11 gün kaldı heyecanla bekliyorum..fisfisfis belirtiler var ama insan yinede telaşlanıyor..

inşallah canım
benimde 2 günüm var ama adet olacakmışım gibi ağrılarım var bilmiyorum inşallah hamileyizdir

slm kızlar.. benimde reglime 5 gün var ama 10 gündür sol kasığımda inanalımaz bir ağrı saplanıyor ama az sürüyor..birde sat ım 2 hazirandı fakat sadece 2 gün sürdü normalde 1 hafta sürerdi ama bu sefer neden böyle oldu anlamadım..yorum yapabilir misiniz acaba

birde 9 haziranda olmam gerekiyordu ama 2 sinde oldum erken geldi normalde adetim 27-28 günde bir olur ama bilmiyorum mayısta aşılama oldum onun etkisi varmıdır acaba

merhaba, regl in 2 gün sürmesi ilginç gerçekten ama havalardan da olabilir takılma oraya zaten az kalmış regli olmana da biraz bekle gününü 4 gün geçerse belli olabiliyormuş o zaman test yaparsın olmaz ise doktora görünürsün kist falanda olabilir insanın aklına herşey geliyor inşallah hamişsindir..

Cevapladiğin Için Tşk Ederim Aslinda Kist Olayida Aklima Gelmiyor Değil çünkü 10 15 Gündür Sadece Sol Kasiğim Ağriyor Ama Umut Dünyasi Işte Elden Bişey Gelmiyor 10 Aydir Bebek Için Uğraşiyorum Ben Pko Ym Fakat Adetlerim Gayet Düzenlidir Hiç şaşmaz..

benneyaptımkiCevapladiğin Için Tşk Ederim Aslinda Kist Olayida Aklima Gelmiyor Değil çünkü 10 15 Gündür Sadece Sol Kasiğim Ağriyor Ama Umut Dünyasi Işte Elden Bişey Gelmiyor 10 Aydir Bebek Için Uğraşiyorum Ben Pko Ym Fakat Adetlerim Gayet Düzenlidir Hiç şaşmaz..

canım ya inşallah bebektir.... bende senin gibi yana yakıla regl günümü bekliyorum allahım isteyen herkese verir inşallah..
peki bundan öncede yani son 10 gündür bir belirti falan varmıydı hissetmiş olduğun..

Inşallah Rabbim Kucaklarimizi Boş Birakmasin..son 10 Gündür Miğdem Yaniyor Dediğim Gibi Sol Kasiğim Ağriyor Ve Ara Ara Biçak Batiriyorlarmiş Gibi Oluyor Fakat Saniyelik Bişey Geçiyor..yalniz Bu Sefer Göğüslerimde Bişey Yok Yani Varda Geçen Aylara Oranla En Büyük Belirti Göğüs Derler Ama Benim Sadece Bastirinca Aciyor Geçen Ay çok Umutlanmiştim ço şişti Koyulaşti Ve Iç çamaşir Bile Giymiyorum Acidan Ama Bişey Olmadi.. Bu Ayda Göğüste Belirti Yok Anlayacağin..peki Sizin Problem Nedir Ne Kadardir Düşünüyorsunuz özel Değilse..

bende problem olup olmadığını bilemiyorum en azından şu anlık... 2 aydır deniyoruz fakat bu ay inanılmaz değişiklikler var aynen sendeki gibi... daha reglime 12 gün var göğüslerim şişmeye başladı normalde bir 4-5 gün kala şişerdi, ateş basıyor yüzümü başım ağrıyor karnımda şişkinlik var anlamsız hiç olmazdı karnımda belli belirsiz ağrılar var.. vücudum çekiliyor sanki...senin gibi benide düşündürüyor tabi.. umutlanmamak lazım ama umut dünyası... ovulasyon takibi yaptım inşallah tutar canım ilgine teşekkür ederim..

Ay Inşallah Hamilesindir Canim Muhakkak Haberdar Ederim Inşallah Ikimizde Bu Ay Hamile Kalmişizdir Ne Güzel Olur Ya..daha Ben 10 Aylik Evliyim Fakat Hemen Istiyoruz Bir Bebeğimiz Olsun Diye Fakat Bende Problem Var Işte Pko Ama Hiç Bir Belirtisi Yok Ne Killanma Ne Kilo Ne Adet Düzensizliği Aşilama Yapildi Olmadi Doktor Hemen Tüp Bebeğe Geçelim Dedi Fakat Istemedim çünkü O Kadar Parayi Hemen Bulmamiz Imkansiz Yeni Düğün Yaptik Daha Onunborçleri Var Hemde Doğal Yolla Olsun Istiyorum Sabrediyorum Bakalim Hakkimizda Hayirlisi Bende Haberlerini Bekliyorum Kusura Bakma Uzun Oldu..

bencede acele etme tüp bebek için... normal yollardan inşallah kalırsın bende evleneli 4 sene oldu korundum hapla bırakalı 1 seneyi geçti yen bebiş denemesine başladıkk..
inşallah ikimizde hamileyizdir ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…