Bence sorun yastıkta ikimizde de değil:)

mram

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2009
4.025
87
:kedi:kızlar yumurtlama gününü bilipte alta yastık koyarak hamile kalabilen varmı

yastık yorgan yalan cnm allh ne zman isterse o zamn verecek bos ugraslar bunlar yastıklar ballar corek otları folik asitler saatlerce yat olmayınca olmuyo vakti saati gelecek cnm

soğan kürü deneyin ben kullandığım ay hem kistim gitti hemde hamile kaldım rabbimin izniyle şuan 11 haftalık hamileyim. en kısa zamanda size de nasip olsun inş

soğan kürü deneyin ben kullandığım ay hem kistim gitti hemde hamile kaldım rabbimin izniyle şuan 11 haftalık hamileyim. en kısa zamanda size de nasip olsun inş

ay hayırlı olsun canım bende kist yok doktor kontrolünde yumurta takibiyle çatlama iğnesi oluyorum çatlayacak saat zaman belli herşey tam ama nedense akıyor hemen bilimyorum nasıl olacak acaba tüplerim falanmı kapalı bilmiyorumkismile

ay hayırlı olsun canım bende kist yok doktor kontrolünde yumurta takibiyle çatlama iğnesi oluyorum çatlayacak saat zaman belli herşey tam ama nedense akıyor hemen bilimyorum nasıl olacak acaba tüplerim falanmı kapalı bilmiyorumkismile

Akıyo dediğin ne ?

Ziyaretçi mesajına yazmışsın .Burdan cevaplıyim. bir yazı buldum.Şöyle diyo ;

Kadınlar ilişki bittikten birkaç dakika sonra vajinadan boşalan sıvı nedeniyle rahatsız olurlar ve spermlerin dışarı çıkması nedeniyle hamile kalma şanslarının azaldığını düşünürler. Ancak bu sıvı cok az sayıda sperm içerir. Bu sıvı sadece, spermleri barındıran, onları canlı tutan bir sıvıdır ve boşalma sonrası zaten spermler hızlı bir şekilde rahim ağzından rahim içine girmişlerdir. Dolayısıyla daha sonra bu sıvının işlevi bitmiştir ve vajinadan dışarı atılması son derece normal bir durumdur.

Son düzenleme:
iyi ya bende hiç kalmıyorlar sanıyordum.bu ayda kesmiştim ümidimi saol

kizlar ben bir sogan kuru buldum

Prof. Dr. ıbrahim Saraçoğlu kadınlardaki vaginal akıntıya karşı uygulanacak soğan suyu kürünü anlattı:

Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra kuru incir kürünü uygulamalısınız.(her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

akasıa kankim benin forma hoş geldin daha önce okumuştum bu kürü ama bi türlü vakit bulup uygulayamadım malum çalışıyorum

X