Bence bir bakın kızlar,bayılacaksınız cidden:)

superherogirl

Dikkat Prenses Çıkabilir!
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
696
3
Sevgilimle Ocak ayında gitmiştik biz.Utopia Cave Hotel,Ürgüp'te...İnanılmazdı tek kelimeyle,butik otel tarzında her odanın ayrı bir ismi ve sembolü var.O semboller odanın anahtarlığında da var üstelik.Çok ince düşünülmüş.
Huzurun Kalbi-Simgesi Semazen
Kuzey'in Meleği-Simgesi Melek
Tabiatın Mabedi-Simgesi Ağaç
Gizli Anahtar-Simgesi (tabi ki)Anahtar
Sihirli Kaya-Simgesi Peribacası
Şehzade-Simgesi de Şehzade
Şehrazat-Simgesi de Şehrazat
Osmalı-Simgesi Osmanlı Tuğrası
Sırça Köşk-Simgesi Taş Köşk
Peri Masalı-Simgesi Bulutlardan Peribacaları ve Peri
Düşler Diyarı-Simgesi Boynuzlu ve Kanatlı At(Biz bu odada kalmıştık,ayy rüya gibiydi yaa.Hala aklımda o metal kanatlı,boynuzlu at anahtarlık=))
11 oda mevcut,terası var kahvaltı orada yapılıyor.Manzarası enfes:)Hizmeti de çok çok iyi.Minibarda çeşit çok,viski,bira,şarap,cin,çikolata,kola.Çerez tabağında kuru meyve ikram ediyorlar.Kettle var odada.Meyve çayları,Nescafe,çay falan:)
Her tatilimi aynı otelde yapabilirim,11 odasının 11'i de müthiş.Ayrı tasarımlar...Yatağın hemen yanında bol köpüklü jakuzide sevgilimle şarap içmek paha biçilemezdi:)
Hımm bu arada otelin sitesine buradan ulaşabilirsiniz. | UTOPIA CAVE HOTEL | Cappadocia Cave Hotel, Kapadokya Butik Otel, Cappadocia Boutique Hotels, Kapadokyada Tatil, Kapadokya Kaya Otel, Otel Kapadokya, Kapadokya Hotel, Kapadokya, Kapadokya Otelleri, Luks Kaya Hotel Kapadokya, Boutique Cave Hotel, Bal
Ben sadece kaldığımız odanın resimlerini paylaşacağım:)Şimdi gelelim can alıcı,rüya gibi fotoğraflara:)
a_7BZL.jpg

Sevgilimle Ocak ayında gitmiştik biz.Utopia Cave Hotel,Ürgüp'te...İnanılmazdı tek kelimeyle,butik otel tarzında her odanın ayrı bir ismi ve sembolü var.O semboller odanın anahtarlığında da var üstelik.Çok ince düşünülmüş.
Huzurun Kalbi-Simgesi Semazen
Kuzey'in Meleği-Simgesi Melek
Tabiatın Mabedi-Simgesi Ağaç
Gizli Anahtar-Simgesi (tabi ki)Anahtar
Sihirli Kaya-Simgesi Peribacası
Şehzade-Simgesi de Şehzade
Şehrazat-Simgesi de Şehrazat
Osmalı-Simgesi Osmanlı Tuğrası
Sırça Köşk-Simgesi Taş Köşk
Peri Masalı-Simgesi Bulutlardan Peribacaları ve Peri
Düşler Diyarı-Simgesi Boynuzlu ve Kanatlı At(Biz bu odada kalmıştık,ayy rüya gibiydi yaa.Hala aklımda o metal kanatlı,boynuzlu at anahtarlık=))
11 oda mevcut,terası var kahvaltı orada yapılıyor.Manzarası enfes:)Hizmeti de çok çok iyi.Minibarda çeşit çok,viski,bira,şarap,cin,çikolata,kola.Çerez tabağında kuru meyve ikram ediyorlar.Kettle var odada.Meyve çayları,Nescafe,çay falan:)
Her tatilimi aynı otelde yapabilirim,11 odasının 11'i de müthiş.Ayrı tasarımlar...Yatağın hemen yanında bol köpüklü jakuzide sevgilimle şarap içmek paha biçilemezdi:)
Hımm bu arada otelin sitesine buradan ulaşabilirsiniz. | UTOPIA CAVE HOTEL | Cappadocia Cave Hotel, Kapadokya Butik Otel, Cappadocia Boutique Hotels, Kapadokyada Tatil, Kapadokya Kaya Otel, Otel Kapadokya, Kapadokya Hotel, Kapadokya, Kapadokya Otelleri, Luks Kaya Hotel Kapadokya, Boutique Cave Hotel, Bal
Ben sadece kaldığımız odanın resimlerini paylaşacağım:)Şimdi gelelim can alıcı,rüya gibi fotoğraflara:)
a_7BZL.jpg

gercekten cok güzel gözüküyo bu mevsımde olmaz ama sankı:)bu alternatıfı sonbahar yada kışa düşünmek lazım

Harika yaaa cok romantik bi ortam kesinliklee=)

Fiyat hakında bilgi verebilirmisin canım?

Kahvaltı dahil minibar hariç :)
Ocak ayında iki kişilik gecelik fiyatı 250 TL'ye konaklamıştık tatlım:)
Ama değerdi bence.Otelin kendi sitesinden diğer odalara da bakabilirsin.
Sevgilim seçimi bana bırakmıştı ben de "Düşler Diyarı"nı seçmiştim.
Jakuzi hemen yatağın yanında şömine,mumlar falan.Taş oda zaten,enfesti yaa :)

Aynen canım :) Şimdi güneş,kum,deniz zamanı.
Kış ve sonbahar aylarında iyi olur bu seçim:)

kış için kesinlikle aklımda burası vallahi pek beğendim :KK16:

odaları inceledim internet sitesinden ama bi şey dikkatimi çekti, banyo ile oda arasında kapı değil de perde mi var sadece? :26:

kış için kesinlikle aklımda burası vallahi pek beğendim :KK16:

odaları inceledim internet sitesinden ama bi şey dikkatimi çekti, banyo ile oda arasında kapı değil de perde mi var sadece? :26:

Canım bizim oda da kapı yoktu banyoda :)
Diğer odalarda göstermiyorsa yoktur:)
Biraz sıkıntı oluyor o konu lavaboya girince ama olsun
taş oda dokusunu bozmak istememişler sanırım.Kemerli ya kenarları :)

deluxe suit odalarda kapı görünüyor yalnızca, onun dışındakilerde yok.. ortam çok romantik çok güzel ama tuvalet kısmı sıkıntılı olabilir gerçekten.. fiyatı da epey yüksek ama değer hakikaten:KK31: bir de sadece oda kahvaltı fyatı buymuş, akşam yemeklerini nasıl yiyordunuz fiyatlar çok uçuk muydu?

deluxe suit odalarda kapı görünüyor yalnızca, onun dışındakilerde yok.. ortam çok romantik çok güzel ama tuvalet kısmı sıkıntılı olabilir gerçekten.. fiyatı da epey yüksek ama değer hakikaten:KK31: bir de sadece oda kahvaltı fyatı buymuş, akşam yemeklerini nasıl yiyordunuz fiyatlar çok uçuk muydu?

Fiyat yüksek ama cidden değer canım.Fotoğrafta gördüğünden daha güzel.Mesela jakuzinin etrafı mumlarla doluydu.
Lavabo o kadar sıkıntı olmuyor oda gerçekten çok büyük çünkü.Ve Ocak ayında gitmemize rağmen hiç üşümedik odada,bu da çok önemli çünkü hava soğuk oluyor dışarıda,içeride yorganı örtmeden uyumuştuk biz:)Evet oda kahvaltı fiyatı bu canım.Sonuçta 11 odası var odalar ve hizmet nitelikli,fiyat düşük olsa 11 oda var ve isteyen çok olacak,sıkışıklık olmasın diye sanırım fiyat biraz yüksek.Ama cidden değer canım:)Garantisini verebilirim:KK70:

Canımm ya merak ettim sen hangi odayı beğendin acaba?:)

ben senin kaldığın düşler diyarına bayıldım, tüm odaları inceledim ve en güzeli o kesinlikle, hem şömine hem jakuzi misss :KK16:

bir de "şehzade" odasını beğendim.. haftaya bodruma gidiyourm sevgilimle, kış gelsin buraya da gidelim sabırsızlandm valla :KK9:

ben senin kaldığın düşler diyarına bayıldım, tüm odaları inceledim ve en güzeli o kesinlikle, hem şömine hem jakuzi misss :KK16:

bir de "şehzade" odasını beğendim.. haftaya bodruma gidiyourm sevgilimle, kış gelsin buraya da gidelim sabırsızlandm valla :KK9:

Zevklerimiz aynı canım ya :)
Ben de ikisi arasında kararsız kalmıştım.
Şimdiden iyi tatiller size:)

Kızlar voyage sorgun harika bir otel. Tek gecerim :) para sıkıntısı olmayanlar için harika bı otel. Tavsiye ederim

X