Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ben yaptım, oldu:)

senasecil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2010
7
0
kızlar ölçü veremem ama avucumu bile doldurmayan göğüslerim şimdi dolu dolu tahminen 2 cmlik fark var gelelim nasıl oldu aktara gitmiştim vize dönemimdeyim çok yorucu oluyor die destekleyici birşeyler almak için kadın içinde çuha çiçeği yağı olan bir hap verdi metabolizmayı ve hormonları düzenliyormuş başka ihtiyacın var mı diyince göğüs mevzusunu açtım grand gnreux die bir krem verdi hatta daha pahalısı var ama o etkili değil dedi bunun içinde karabiber yağı keten yağı çuha çiçeği yağı rezene yağı ve aynı sefa yağı var doğal bir ürün.
umarım krem bitince sönmez. bu arada kullanmaya başlayalı 5gün oldu mutluyum umutluyum tavsiye ederim gelişmeleri de yazarım

Son düzenleme:
bende gördüm onu canım aktarda ama bırakınca eski haline döner diye almadım. sen gelişmeleri bildir gerckten faydasını gördüysen denemekte yarar var..

kadın daha geçen gün 11 tane sipariş aldım dedi forumdaki yorumlara baktım hastanelik oldum diyen var ama ben bir yan etki görmedim ki cildim inanılmaz hassastır 72 saatte alerjik reaksiyon gösterip göstermeyeceği belli olur hafif bi kaşıntı var ama hissedilmeyecek kadar

canım ben 50ye aldm ama gittigidiyorda 35e gördüm az önce iki haftaya net sonuç alırsın dedi kadın istersen iki hafta bekle bnm yorumlarımı hatta 1,5:KK70: kalıcı olsun diye 2 ay kullanım öneriyorlar ama ilk aydan sonra biraz ara verip bakarım duruma

sen cevaplarken sormusum aynı anda:KK1: inş bi zararı olmaz acaba yağ hücrelerini mi büyütüyo yoksa östrojen mi tetikliyo canım bilgin varsa paylasır mısın

oturdum içeriğindeki bitkileri tek tek araştırdım özellikle çuha çiçeği östrojeni düzenliyormuş

kızlar moralinizi bozmak istemem ama ben 2 tane kullandım ama etki görmedim hepsi boş krem bitti göğüs gitti

umarım kalıcıdır yoksa geçici balonluksa gerek yokta birde kullandıktan sonra gögüs kaslarını çalıştırmak daha destekliyici olur kolları açma kapama ile göğüs kaslarınızı ttabı göğüslerinizide azda olsa şişebilir dik bir görünüm verebilirsiniz benm arkadasım sporda özellikle bunun için gitmişti ve durum gerçekten süper :KK66:

umarım kalıcıdır yoksa geçici balonluksa gerek yokta birde kullandıktan sonra gögüs kaslarını çalıştırmak daha destekliyici olur kolları açma kapama ile göğüs kaslarınızı ttabı göğüslerinizide azda olsa şişebilir dik bir görünüm verebilirsiniz benm arkadasım sporda özellikle bunun için gitmişti ve durum gerçekten süper :KK66:

bende kullanıyorum. sabah akşam sürüyorum. cildim çok hassastır. ama hiçbir alerjik anormal durum yok.henüz bir gelişmede yok. 10 günü geçti kullanalı. bitinceye kadar kullanıcam. kokusu güzel. belki işe yarar bakalım.işe yararsa başlık açarım arkadaşlar.

Sag gogsum daha kucuk oldugundan esitlensinler diye sola surmuyorm bir kac gundur ve en ufak kuculme olmadi bilginize

kizlarr inanin cok okuudm cok arastirdim ama uygulamaya gelince kalid cünkü ben sizler kadar sansli degilim yurtdiisnda yasiorumburda yok aktar falan zor yani benim isim.inanin bazen isyan edesim gelio cünkü hic doldurmuo südyeni.bekarken gayet dolgundu benimde kilom yerindeydi cirlopgibiydim nasil zayiflarimin derdindeydim ozamanlar ahhhahhhevlendim dogumyaptim fissssssssssssss die söndüm ben ne tuhaf dimi bir yandan kilo almak istiorum biryandanda gögüslerimle ugrasiorum ofofff cok zor isim
biraz moralim yerine gelsin die takiliorum buraya muhabbetiniz harika :KK3:

X