Ben Sen O Biz Siz Onlar

2020 gelinleri topiginden mi geldin yoksa. tamam mı hazirliklar.
Ayy bırak o topigi yaavv Ağustos'daki nikahim ile ilgili koronadan dolayı endiselendigimi yazdım diye tüm Mart Nisan mayis gelinleri üstüme atladı resmen hazırlıklar tamam gibi yaa. Sana çok denk geldim forumlarda merakımı cezbettin anlat bakalım sen kimlerdensin :))

Bi Ablamız kukusunu eldivenle ot yolar gibi yolmak ister
Başka bi ablamız eniştesiyle itli kopekli ilginç fantezi kurar ablasını doldurur
Bak bunlar banlanmaz merve ve Gsyabk banlanır
Onlar öyle yapacak ama sen bakmayacaksın. Dur nolur banlanasım yok. Sen coşarsan ben de coşarım.

Bi Ablamız kukusunu eldivenle ot yolar gibi yolmak ister
Başka bi ablamız eniştesiyle itli kopekli ilginç fantezi kurar ablasını doldurur
Bak bunlar banlanmaz merve ve Gsyabk banlanır
Adet zamani sey edene ne demeli yok yani evlisin bisey yapacan tam yap bari

Beni hala tanımaman beni üzdü tatlı kıss. Ben tarih mezunuyum işsizim o yüzden burda her seye maydonozum. Satış danışmanlığı yaptım 3 yıl kadar okuldan sonra evlenince maddi olarak çok da gerekmedi bıraktım sömürülmeyi. Bebek yapayım dedim onu da beceremedim. Uğraşıyorum onun için.

Onlar öyle yapacak ama sen bakmayacaksın. Dur nolur banlanasım yok. Sen coşarsan ben de coşarım.
Ahh ah uslanmıyor deli gönül alıyor merve ile şelale gibi fake konulara
Hakket kız senin m'harflerine ne oldu
Adet zamani sey edene ne demeli yok yani evlisin bisey yapacan tam yap bari
Elini kana bulamasın insanlarımız...
Yahu bacım illa bisey yapacaksan kocanınki ne güne duruyor dimi

Ahh ah uslanmıyor deli gönül alıyor merve ile şelale gibi fake konulara
Hakket kız senin m'harflerine ne oldu

Elini kana bulamasın insanlarımız...
Yahu bacım illa bisey yapacaksan kocanınki ne güne duruyor dimi
Ya kazen abi kiyak yaptı sağolsun bana da sürpriz oldu. Keske senin da adın normal ad olsa

Ahaha çok tatlissin yaa :) tarih alanına ayrı ilgim vardır bu arada he estağfurullah kizz ne maydonozlugu senin yorumların çok pozitif geliyor biliyor musunn. Bebiş de olur Allah'ın izniyle hem yaşın da daha gençtir yani merveler genç ve güzel olur her daim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…