Ben Okumayacağım ! Sözün Bittiği Yer Burası Olsa Gerek - Çalışan Anneler'e İthafen

_DeReN_

🎈 Gurur & Mert 🎈
Pro Üye
28 Kasım 2006
3.481
748
Anne olmadığım halde beni

bu kadar etkilediyse bu video siz eli öpülesi anneleri daha çok etkileyecek eminim :çok üzgünüm:

Lütfen izleyin ve izlettirin (Gerçek Hayattan Alıntıdır) :nazar:

Asım Yıldırım - BEN OKUMAYACAĞIM

amann çalışsan bi dert çalışmasan bin dert hayat çok zormuş ya bende hep büyüyünce anne olucam derdim ama görüyorumki evlendikten sonrada çalışmak zorunda kalacağım belkide hayellerimdeki gibi annelik yapamayacağım çocuklarıma.mesela ilk adımlarını göremeyebilirim yada ilk anne deyişini ben duyamayabilirim offfff cidden etkilendim ben ya :a015: :a015:

canimmmmmmmmm iyiki paylasmissin yüregi güzelim benim
2defa bakdim ve dinledim göz yaslarimada hakim olamadim
cok duygulu bi paylasim ya cocuklarimizin bakis acisi okadar baska okadar farkli ki

cok cok güzeldi hemde cok bayildimmmmmma.s.

canimmmmmmmmm iyiki paylasmissin yüregi güzelim benim
2defa bakdim ve dinledim göz yaslarimada hakim olamadim
cok duygulu bi paylasim ya cocuklarimizin bakis acisi okadar baska okadar farkli ki

cok cok güzeldi hemde cok bayildimmmmmma.s.

ben 3 kere izledim sanırım canım tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu çok etkiledim çoookkkkk :çok üzgünüm:

Benim annem de çalıştığı için bazen babannem,bazen de teyzelerimde kaldım..Hiç bir zaman isyan etmedim ..Çünkü annem benim için en iyisini bilendi..Fedakarlık olmadan hiç bir şey olmuyor ..Kusura bakmayın hikayeyi biraz abartılı buldum şahsi fikrim..Paylaşım için teşekkürler a.s.

X