Ben ne dersem o olur...

cemre18

Herşey çocuklarım için
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
874
15
bu gün müdür vekiliyle tartıştım samimi olduğu arkadaşları pazara çıkamiyor diye nöbet gününü değiştirmek için elinden geleni yaptı en son kura çekimine kadar gitti sorunu olan arkadaş da vardı sadece onu günü değişsin dedim niye herkesin değişiyor diye sodum kabul etmedi ben bunu kabul etmeyeceğini biliyordum zaten bana hep ters
ben de toplantıdan yazılı için çıkacaktım oturun yerinize dedi dedi 2-3 defa ondan önce çıkan arkadaşa bişey demedi zaten toplantı da resmi değildi çıkpı gittim öğleden sonra da nöbetçi öğretmenin çıkış saati olarak en son servis gidinceye kadar demiş yine tartıştık belki servis 6da gelecek dedim yine kendi dediğini yaptı yönetmeliğe de bakmıyor sinirlendim milli eğitim müdürüne gittim o da tabi bunun yanlış olduğunu söyledi hala sinirliyim mantığına öyle uygunmuş o ne derse o oluyor yönetmelik ya da iyi niyet değil kendi istediği gibi olacak herşeyÇok üzgünüm çoook
pazartesi günü nöbetçiyim öf:mymeka::kızgın:

benim idare iyi allahtan.ama her zaman yöneticilerle aranı iyi tutman lazım.bu ne nöbeti pek anlamadım ama galiba vekil müdür arkadaşını kayırmış.küçük yerlerde çok olur böyle vakalar.büyük bir probleme de benzemiyor.ben olsam sessiz kalırdım.yönetmelik vb... haksız olsa da sonuçta senin amirin...okul hayatın burnundan gelebilir sonuçta....

ben senin yerinde olsam ne yapardım?? bilemiyorum.aksilik şu ki ben de haksızlıklara dayanamıyorum.
dayandığın yere kadar sus eğer karşı atağa geçersen de ne olursa olsun pes etme en yetkili yerlere kadar çık mücadeleni yarıda bırakma sonra senin için kötü olur...

X