Ben nasıl tedavi olacağım ?korkuyorum

omrum94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2022
786
442
29
Merhabalar ben vajinüsmüs yeni yenen biri olarak kadın doğuma gittim o çatal olayı beni çok korkutuyor ve smear testi istedi doktor vajina içinde de büyük bir ben gibi bir şey var acıyor da üstüne bir de benden ultrason isterse içerden ben bu psikolojiyi nasıl kaldıracağım özele gitsem beni bayıltsalar hepsini bir yapmalarını rica etsem daha sonradan da doktoruma göstersem olur mu?biliyorum çok saçma ama elimde değil ki

Bu işlemler için anestezi vermezler. Yanında birileri olsa, eşin yada ailenden biri belki sana cesaret olur. Çünlü burdan sana ne kadar korkma desekte olmıycak biliyorum. Yanında birilerinin olması belki kendini güvende hissetmene neden olur

Bu işlemler için anestezi vermezler. Yanında birileri olsa, eşin yada ailenden biri belki sana cesaret olur. Çünlü burdan sana ne kadar korkma desekte olmıycak biliyorum. Yanında birilerinin olması belki kendini güvende hissetmene neden olur
Eşim malesef yanımda olamaz askeri personel kardeşim var o da küçük psikolojisi bozulur diye korkuyorum geriye kalan kimseye de durumu belli etmek istemiyorum hiç mi anestezi rica etsem yardımcı olmazlar :KK43:

Vajinüsmüs yenemeyen bir arkadaşım eşiyle hiç birleşme yaşayamadığından çocuk sahibi olabilmek için özele gidip aşılama yaptırdı bu işlemler için bile anestezi verdiler. Özele gidip danışmanızı öneririm korkunuz yeniden nüksedeceğine uyutsunlar daha makul

Vajinüsmüs yenemeyen bir arkadaşım eşiyle hiç birleşme yaşayamadığından çocuk sahibi olabilmek için özele gidip aşılama yaptırdı bu işlemler için bile anestezi verdiler. Özele gidip danışmanızı öneririm korkunuz yeniden nüksedeceğine uyutsunlar daha makul
Sizin gerçekten yönlendirici yorumlarınız İçin ne kadar teşekkür etsem azdır benim de eşim uzakta ve uzakta olması sebebiyle mücadele edebildiğimiz kadar edebiliyoruz teşekkür ederim

Sizin gerçekten yönlendirici yorumlarınız İçin ne kadar teşekkür etsem azdır benim de eşim uzakta ve uzakta olması sebebiyle mücadele edebildiğimiz kadar edebiliyoruz teşekkür ederim
aaa daha öncede konuşmuştuk evet rumuza tam bakınca hatırladım 😊 Allah gönlünüze göre versin inşallah aratmadan tez vakitte sağlıkla kucağınızı doldursun

X