Ben mi abartıyorum ya

24 eylül stajımın son günüymüş, hemen çağırdılar,senin stajın bitmiş diye, uzatmak için bugün okula gittim, hoca reddetti, 2 gün daha yapmam gerek normalde ama kabul ediyorum dedi hastanedekilerle de vedalasmadım, sabahtan beri ağladım hem okulda hem yolda sizce ben mi abartıyorum? yarın vedalasmak için gidicem, bide staj defterimi imzalatıcam, sorumluya çok üzgünüm😔
Arkadaşıma söyledim, o da sen abartmışsın baya, onları bir daha hayatında görmeyeceksin dedi

İyi de başka bir gün gidince oradakileri bulamıyor musun ki bu kadar harap ettin kendini 🤨

Konuya kahkaha attım ya ahahahah stajim 2 gün erken bitse göbek atardım ki staj yaptığım her yere çokta mutlu gittim. Konu şaka mı ciddi mi ya ahahahahhaha

24 eylül stajımın son günüymüş, hemen çağırdılar,senin stajın bitmiş diye, uzatmak için bugün okula gittim, hoca reddetti, 2 gün daha yapmam gerek normalde ama kabul ediyorum dedi hastanedekilerle de vedalasmadım, sabahtan beri ağladım hem okulda hem yolda sizce ben mi abartıyorum? yarın vedalasmak için gidicem, bide staj defterimi imzalatıcam, sorumluya çok üzgünüm😔
Arkadaşıma söyledim, o da sen abartmışsın baya, onları bir daha hayatında görmeyeceksin dedi
Ne için bu kadar ağladınız? Staj bitti diye etrafa resminizle aranıyor posterleri asıp hastaneye girişinizi yasaklamadılarsa boş bir vaktinizde gider vedalaşırsınız.
Sizi baya üzerler.

Erken bitti diye değil, ordakilerle vedalaşamadım bile, hepsi benim 2 gün sonra gideceğimi sanıyodu, ayrıca oraya alıştım hepsi de iyi yardımcı olumşlardı okula gitmek zulüm bana
ya sonrasında git vedalaş kapı duvar mı oldu çalıştığınız yer

Biraz çocukça geldi ama bir yandan da sizin adınıza sevindim. Maaşsız gittiğiniz işe bu kadar bağlanıp uzatmak istediğinize göre çalışmayı, iş hayatının bir parçası olmayı çok sevmişsiniz. İleride zorluk yaşamazsınız. Tabi bunca acıyı oradaki insanlar, ortam, muhabbet vs. için çekiyorsanız o zaman bu söylediklerim geçerli değil😂

Bugün tatlı alıp gittim, vedalaştım hepsiyle, sonra merkeze gittim puan için ,zarfı tam kapatmamıslar,acıp baktım biraz daha cesaretli olabilir yazmıslar, olumsuz yöne el becerisi geliştirebilir, demişler ama gene iyi vermişler şimdide hak etmediğimi düşündüm ,o puanı ama olumlu şeyler de yazmışlar, karar veremedim

Bugün tatlı alıp gittim, vedalaştım hepsiyle, sonra merkeze gittim puan için ,zarfı tam kapatmamıslar,acıp baktım biraz daha cesaretli olabilir yazmıslar, olumsuz yöne el becerisi geliştirebilir, demişler ama gene iyi vermişler şimdide hak etmediğimi düşündüm ,o puanı ama olumlu şeyler de yazmışlar, karar veremedim
Çok düşünme

Erken bitti diye değil, ordakilerle vedalaşamadım bile, hepsi benim 2 gün sonra gideceğimi sanıyodu, ayrıca oraya alıştım hepsi de iyi yardımcı olumşlardı okula gitmek zulüm bana
uzun yıllardır aynı işyerinde çalışıyorum
yüzlerce stajyer geldi geçti bir çoğuyla muhabbetim oldu.. ama şimdi çoğunu hatırlamıyorum bile

aşırı duygusalsınız

Siz bu kadar duygusal olursanız ilerde iş değişikliği de yapamazsınız aynı iş yerinde kalırsınız. Bize de geliyor stajyerler yapıp gidiyorlar hatta bitti diye sevinerek gidiyorlar

İş hayatında bukadar duygusal olma çok ezerler seni biraz erkek Fatma ol iş konusunda

Neye karar vermedin? Ne kadar çok düşünüyorsun böyle.

Gider vedalaşırsınız sonra ne olacak. Staj yaptığınız yere bu kadar bağlanmanız da gereksiz. Sonuçta başlarken geçici olduğunu biliyordunuz.

X