Ben kötü bir anneyim

shining

Hoş Geldin Bebeğim
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
1.202
2
Yaklaşık 4 yaşında iran kırması kızım var, dün kısırlaştırma ameliyatı yapıldı kızıma hala toparlayamadı kendini, tüylerinde topaklanma vardı iyi taramadığım için, veteriner o yüzden daha çok anestezi uyguladı. Şu anda yatıyor ve sürekli olarak çiş yapıyor, arkasına peçete koyuyorum sürekli, ve acı çekiyor. Eğer doğru dürüst tarasaydım bunların hiç biri olmıyacaktı. Ve ayrıca o kadar sorumsuzum ki kedimde çiş problemi olduğunu bile bile görmezden geldim. Oysa belki kızışmadan değil idrar yollarındaki rahatsılıktan olabilrimiş ve bu kedilerde ölüm riski taşıyan bi hastalıkmış bunu da anca öğrendim. Kendimden nefret ediyorum.

bilmiyorumkismile olmuş bişeyler olmamasını istesekte hatalarının farkında olman en güzeli bu bence.bu yavruların konuşma gibi bir kabileyeti yok. dertlerini sıkıntılarını davranışlarıyla aslında dile getiriyorlar daha duyarlı davranmamız gerekiyor ..çok geçmiş olsun dilerim hatalarını sevginle emeğinle telafi edersin.

Kıyamam yaa lütfen kendini suçlama ve kötü anne olduğunu düşünme canım.
Bilerek bir şey yapmadın. Artık olmuş. Üzülme diyemem mutlaka üzülürsün ama kendini suçlu hissetme.:1no2:
Umarım en kısa sürede sevgi ve iyi bakımla iyileşir. Hiç umudunuzu kesmeyin.

Off biraz once gittik yine veterinere, antibiyotik ve vitamin igneleri yapti,, ama hala düzelme yok, bazen olabiliyormus anesteziye hassasiyet, yarım saatte kendine geliyomus bazı kediler, off ne vardı kısrlastıracak

yaa bende başlığı görünce daldım içeri canını sıkma kedin içinde çok geçmiş olsun,kendini suçlama lütfen

canım benim sen eğer kötü bir anne olsan onun psikolojisini düşünüp kısırlaştırma ameliyatı yaptırmazdın zaten çünkü erişkin kediler çiftleşemediklerinde strese giriyorlar ve bu bir süre sonra çeşitli hastalıklara sebep oluyor maalesef ...

Şu çiş olayını bir irdeleyelim hemen bir idrar testi yaptır orada zaten böbrek yetmezliği veya kristal sorunu var mı yok mu anlaşılacak...

Kendinize kötüyüm demeniz için bilerek bir kötülük yapmanız gerekirdi fakat sizin ki farklı bir durum orta da bilerek yapılmış birşey yok =) Kendinizi suçlamayın bence.Gerekirse birkaç veterinere daha götürün her yolu deneyin ve eski sağlığına kavuşmasını sağlayın.Acil şifalar diliyorum umarım düzelir =]

Ben bugun sabaha karşı kaybettim kızımı,, kristal sorunu yoktu ama böbrekleri pek iyi calısmyormuş heralde birazda kansızmış, 3 gundur aglıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…