Ben kendime bakım yaptırmak istiyorum yardım eden olur mu?

Minnoskedim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
266
87
Ben çok yoruldum yıprandım herşey ters gidiyor ben de :KK43: namaz kılan dua eden birisiyim çok şükür ama ne arkadaş ortamın da sevildim ne de akrabalar tarafından hep bı dışlanma oldu evlenmek istiyorum beni beğenen kimse yok çevrem de düzgün arkadaşım yok, anlamıyorum neden ben de böyle tamam çok güzel değilim ama bakılmayacak kadar da değilim yaş geldi geçiyor imreniyorum hayatıma girenler oldu ama hep kavga ile bitti sonu hüsran oldu tam olarak ben de ki durum nedir bilmek isterim dua ediyorum kuran da okuyorum Rabbime sığınıyorum ama neden kimse beni görmüyor beğenmiyor anlamıyorum ?

Ben çok yoruldum yıprandım herşey ters gidiyor ben de :KK43: namaz kılan dua eden birisiyim çok şükür ama ne arkadaş ortamın da sevildim ne de akrabalar tarafından hep bı dışlanma oldu evlenmek istiyorum beni beğenen kimse yok çevrem de düzgün arkadaşım yok, anlamıyorum neden ben de böyle tamam çok güzel değilim ama bakılmayacak kadar da değilim yaş geldi geçiyor imreniyorum hayatıma girenler oldu ama hep kavga ile bitti sonu hüsran oldu tam olarak ben de ki durum nedir bilmek isterim duşa ediyorum kuran da okuyorum Rabbime sığınıyorum ama neden kimse beni görmüyor beğenmiyor anlamıyorum ?
Dua ediyorum yazilacakken yalnis yazılmış klavye duşa yazmış kusura bakmayın 🤲

Sizde ki durum ne bilemeyiz. Ama bizler kul olarak sadece kapıyı çalarız,kapı açılır yada açılmaz orasını sorgulamak bize düşmez. Demek ki daha nasibin gelmemiştir. Yada şu an için hayırlı olan yalnızlıktır. Bilemeyiz canım. Elimizde olmayan şeyler için kendini üzme şükürsüzlüğe düşme lütfen ❤️

Doğum-ölüm-nikah kaderdir
Nasibiniz varsa vaktini bekliyordur, yoksa da sizin için hayırlısı budur
Kalbinizi karartmayın, stres yapmayın
Allah tan istediğinizi afiyetle isteyin

Bunun güzellikle hiç bir ilgisi yok, güzel olduğunuza eminim. Yanlış düşüncelere kapılmayın. Sadece güzeller evlenmiyor, önemli olan ruhunuzdaki güzelliği görecek biri olması. Fiziki güzellik birkaç yıl sürüyor, huy güzelliğiyse ömürlük.....

X