Ben hamilemiyim değilmiyim anlayan varmı?

Koketa

Ulubatlummm
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2010
11.970
6
Arkadaşlar kafam çok karıştı ve strese girdim yani...Ben de geçen hafta test yaptım 2 çizgi çıktı tekrar yaptım yine aynı pozitif çıktı eşim çok sevinmişti
yüzünü görmenizi isterdim herkesi aradı söledi...
2 gün önce dr gittim alttan muayene etti göremedi kan testi yaptırdı kan testinde 2427 HCG bişi yazıyor bukadar beklemiodum hamile gösteriyor test dedi
doktor tekrar baktı aynı Gün...Ama görünmedi kafamız karıştı ..Ama bana doktrun sölediği şey Dış gebelikten şüpheleniyorum oldu ...Testlerde çıkyo kanda çıkyo ve ben hamile olamayabilirim oluyor öylemi?
Ben anlamadım aranızda anlayan varmı bunu ben 2 haftalık hamile oldumu düşünüyorum...Belkide görmek için erkendi sizce?...

hamılesın ..kac gun gectı adetın..

2427 ise alttan muayene ıle kese mutlaka gorunurdu ..

dıs gebelık olabılır..

11 hazirandı son regl tarihim ama dış gebelik testte ve kan testindede çıkarmı ayrıca kasıklarımda ağrı ve sırt ağrım da var yarın
randevu aldım ama aynı doktora gitmeyeceğim daha iyi bir doktor buldum inşallah gebeyimdir

canım başta benimde kesemi doktor hemen görememişti dış gebelikten şüphelendi, dış gebelikte beta hcg değeri 2 günde bir ikiye katlamaz. hcg artışı daha yavaş olur.
ben 2 gün bekledim hcg baktılar, değerim 4500 olmuştu ama kese hala yoktu, doktor gece nöbetçiyim akşama tekrar gel dedi.
akşam tekrar gittim, sabah görünmeyen kesem akşama görünmüştü, yani moralini bozma, bazen kese geç görünebiliyor, saatler bile etkili

inşallah yarın görünür ben olsun olmasın bebiş ona üzülmüyorum gencim daha ama dış gebelikten korktummm yarın sonucu yazarım öğleyin gideyim ondan sonra belli olsun da rahat edeyim bu belirsizlik insanı yiyor bitiriyor valla...

inşallah normal gebeliktir hayırlı haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…