Ben Hala Regl Olmadımmmmm

gulizgul

gulizgul.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
4.581
9
Kızlar ben hala regl olmadım ne yapsam bi doktora gitsemmiki, benim gibi olmayanlar varmı aranızda...mirmirmirmir

canım bende hala olmadım 1 yıla kadar olmayanlar varmış o yüzden çok dert etmiyorum normalmiş

ben de ben de
artık emzirmiyorum da sütüm de kesildi.valla korkumdan test aldım onu yapıcam eve gidince umarım zokayı yutmayız :roflol:

ya bende tam bu konuyu açacaktım..

bıktım artık ya hamiş olursam diye stresten spral taktırmak istiyorum ama adet olmuyorum..

dr a gittim dün adet söktürücü verdi..farlutal içsem mi içmesemmi çok ikilemde kaldım..

emzirdiğimi söyledim ama bişi olmaz dedi..

altı günlük bi ilaç bide fitil verdi..

ben doğumdan beri 3 kere oldum ama düzenli değil biraz daha geçsin doktora gigtçem bende

kızlar ilginiz için teşekkürler..ama insanın regl olmaması kötü bence insan gergin stresli oluyo,,her an hamilemi kaldım diye korku içerisindesinnnn..offffffffff

bu arada farlutal bende tüylenme yapmıştı

canım sadece 6 günlük verdi dr..

sende mi o kadar kullandın..

bide emzirirken mi kullandın..

dr kullan dedi ama hiç içim rahat değil..

kullansammıki kızlar..

yoksa bekliyyim mi..

spiral için acele ediyorum bide ödem yapıyo..

canım sadece 6 günlük verdi dr..

sende mi o kadar kullandın..

bide emzirirken mi kullandın..

dr kullan dedi ama hiç içim rahat değil..

kullansammıki kızlar..

yoksa bekliyyim mi..

spiral için acele ediyorum bide ödem yapıyo..

canım niye kullanıyosun anlamadım bence doğal akışına bırak..

canım niye kullanıyosun anlamadım bence doğal akışına bırak..

haklısın andinacım ama devamlıda hamilelik korkusuyla yaşamak çok stres ediyo insanı spral taktırmak için istiyorum ama ilaç hiç içme sinmedi..

dediğin gibi yapıcam sanırım..

kalsın ilaçlar..

işin komiği ikide bir eşimi dr lara koşturup sonra bildiğimi okuyorum :)

canım bende de vardı aynı korku artık yok , koca gidince kaldım bir başıma kaydirigubbakcemile3
en azından hamile kalma derdinden kurtuldum deyip kendimi avutuyorum ben de napim :nazar:
spiral taktırana kadar başka şekilde korunun ama vücudunu hormon ilaçlarıyla doldurma , her ne kadar çocuğa zararı yok deselerde kimyasal madde anacım yazıktır sana da bebene de şakkıdı

çoğumuz olmamış yani...normal demekki olmaması..ama yinede oldaydıkta kurtulsaydık..benim arada kasıklarım ağrıyo. oluyorum herhalde diyorum bakıyom sonra bişicik yokkkk....

canım bende de vardı aynı korku artık yok , koca gidince kaldım bir başıma kaydirigubbakcemile3
en azından hamile kalma derdinden kurtuldum deyip kendimi avutuyorum ben de napim :nazar:
spiral taktırana kadar başka şekilde korunun ama vücudunu hormon ilaçlarıyla doldurma , her ne kadar çocuğa zararı yok deselerde kimyasal madde anacım yazıktır sana da bebene de şakkıdı

kaydirigubbakcemile3

işte her yöntemd var bi tehlike

en iyi yöntem seninkiymiş..

kocayı göndermekyerimseniben

canım bende hala olmadım doktoruma da sordum 2 yıla kadar normal dedi.2yıl olmayan bile varmış oh ne güzel ben halimden memnunum hiç aramıyorum şahsen:))))

X