ben de varım

emali09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
15
0
42
slm ben de bugün katıldım aranıza.bu sitede aradığım her şeyi bulabiliyorum o yüzden çok beğeniyorum.ben yeni doğum yaptım 4 aylık bir kızım var.eğitimciyim.artvinde çalışıyorum ama aydınlıyım.27 yaşındayım.başak burcuyum teşekkürler.:emir_bebek:

slm ben de bugün katıldım aranıza.bu sitede aradığım her şeyi bulabiliyorum o yüzden çok beğeniyorum.ben yeni doğum yaptım 4 aylık bir kızım var.eğitimciyim.artvinde çalışıyorum ama aydınlıyım.27 yaşındayım.başak burcuyum teşekkürler.:emir_bebek:

Aramıza hoşgeldin canım benim de 1 sene kadar olucak yakında burda bişeyler öğrenmek çok keyifli bebeğimize farklı tarifler çorbalar vs.birbirimizin bildiklerini paylaşıyoruz bu arada benim oğlum 15 aylık 6 aylıkken girdim ben bu siteye burda olmak çok güzel öpüyorum bebişini güle güle büyüt canım...

Aramıza hoşgeldina.s.

113.gif

X