Ben de hamileyim

beten

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2008
119
2
Arkadaşlar yeniden hamilyim 5 ay önce düşük yapmıştım bu ay korunmadık ilk kez ve hamileyim inaamıyorum test çift çizgi ama korkuyorum yine bişey olcak diye çok korkuyorum diğeri kimyasal gebelikdi kesyi hi göremedik değer 500 dü sonra sifirlandı.b ne olcak bilmiyorum korkuyorum kan testi yapmaya o yüzdenbekilcem allahım hayırlısını versin herkese.hihoyyyt

canım gözün aydın dilerim bu bebişin senınle kalır ve sag salım ona kavusursun ıyı dusun ıyı olsun

sağol inşalah öyle olur allah herkesi gönlüne göre vesin .içinde seninkinide versin

tebrik ederim canım
sağlıkla kucağına alırsın insallah bebişini :Saruboceq:

Tebriklerr.Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasıp etsın ınsalllahh...

hepinize ço teşeküredrim allah sizlere nasip etsin inşallah en kısa sürede .tüm dualarım sizlerle

Tebrikler
Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasıp etsına.s.

inşaallah bebeğin seninle kalır...
tabrikler canım ALLAH tamamına erdirsin:))

canim cok tebrik ederim.seni cok iyi anliyorum cunku ben de ayni seyi yasadim ve simdi tekrar istiyorum ama olmadi.sana bisey sorsam kimyasal gebeligindeki belirtilerle bu hamisligindekiler ayni miydi?benim adetime 10 gun var.kimyasalda goguslerimin ucu baya aciyodu ve buyumuslerdi ama simdi sisme disinda bi belirti yok.beni aydinlatirsan cok sevinirim.ins bu sefer birakamz seni bebisin canim.

canım sanada geçmiş olsun.valla bu daha farklı gibi gögüslerim daha şiş uçları çıktı bide bulantı var ama buantı adet günü le başladı.adetden 10 önce belime bir ağrı oldu sonra 4 gün kala belim çok ağrıdı sankihe an adet olcakmış gibi halada ağrıyor bide ağızımn içi çok kötü sanki kokuor gibi.valla canım kan tsti yaptırmadım daha beklicm pazartesine kadar sonra bide çarşmba yaptırcam nşaaalh bu sefer normaldir değrler.canım bi kere hamile kaldığına göre kalırsın yin bende çok korktum bide ben tam 3 ay yumurtalk iltihabı idrar yolu iltihabı mantar herbişey geçirdim iyileştim bırakıncan hemen kaldım stres yapma olur allaın izniyle.urım yardımcı olabilmişimdir.banucmmmmm.

canım sanada geçmiş olsun.valla bu daha farklı gibi gögüslerim daha şiş uçları çıktı bide bulantı var ama buantı adet günü le başladı.adetden 10 önce belime bir ağrı oldu sonra 4 gün kala belim çok ağrıdı sankihe an adet olcakmış gibi halada ağrıyor bide ağızımn içi çok kötü sanki kokuor gibi.valla canım kan tsti yaptırmadım daha beklicm pazartesine kadar sonra bide çarşmba yaptırcam nşaaalh bu sefer normaldir değrler.canım bi kere hamile kaldığına göre kalırsın yin bende çok korktum bide ben tam 3 ay yumurtalk iltihabı idrar yolu iltihabı mantar herbişey geçirdim iyileştim bırakıncan hemen kaldım stres yapma olur allaın izniyle.urım yardımcı olabilmişimdir.banucmmmmm.

canim betencimm cok sagol cevabin icin.rabbim hayirlisiyla bu kez bagislasin melegini sana.ins hersey normal olur.olumlu dusun.sana dua edicem.optum canimm

sağl banucum canım benim dualarıma seninle inşaaşal güzel haberi öğrenirsen hemen hber ver canım.

İnş bebeğin seninle kalır canım annesini yarı yolda bırakıp gitmez
Hakında hayırlısı tatlım dualarımız seninle..YÜce rabbim tamamını erdirir inş.
Meleğini sağ salim kucağına almak nasip olur inş. AMİN.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

iyi dilekleriniz içn çok teşşküredrim alllahım isteye herkese nasip edr işaaalah.

Canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini. Evet güzel düşün güzel olsun. :KK66:

sağolun valla bana güç veriniz.artık pazartesi öğrencez zaten betahcgden anlaşılır.artık beklicez rabbbim bu kadarını verdi herallde bundan sonrada devamı geir inşaallhh.

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

X