ben de hamileyim çok mutluyum,tedirginim ve korkuyorum

derya1980

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
27
0
meraba arkadaşlar.yaklaşık 2 haftalık hamileyim tüp bebek tedavisiyle oldu.benim sorum ara ara sanki adet olacak mışım gibi ağrılarım oluyor.çok korkuyorum bunlar normal mi?bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplarlarsa çok sevinirim.

arkadasım iki uç haftalıkken bende ogrendim hamile oldugumu adet dongusunun 21gunu idi ogrendigimde kan testi 10,81 cıkmıstı
ve sonra adete birkaç gunkala yakadar sızı seklinde kasıkagrısı çokbelirgin yasadım adete birikigun kala geçti
adetimi iki gun gecti su an birseyimyok
ilk yerlesme esnasınad sızlama oluyoru sanırım

seri kan tahlilleri olcumler yapılıyormu deerlerin nedir ? .

Canım tebrikler. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: Şeniz

maşallah canım.. ben normal diye biliyorum ama doktoruna bi sanış istersen.. darısı başımıza

tebrikler canımm rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahh darısı bizlerin başına

bende 20 günlük hamileyim rüyada gibiyim hala Allaha sükürler olsun tüp bebekle oldu.benim hala agrilarim devam ediyo normalmis o hemsireye sordum.korkma

deryacığım tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin hamilelerin geneli bu tedirginlikleri yaşıyor stres yapma canım yerleşmeden kaynaklanıyordur

aylin hanım sizide tebrik ediyorum darısı bizlere inşallah

ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. Allah bize de nasib etsin.

Tebrik ederim canım. Allah sağ salim kavuşmayı nasip etsin. O ağrılar ve batmalar rahmin bebeğine hazırlanmak için büyüyor olmasından kaynaklanıyor hiç korkma. Her tür akıntıyı dikkate almak lazım yalnız, onu takip et, birşey olursa hemen doktorunu araa.s.

Arkadaşlar çok teşekkür ederim.hepiniz moral verdiniz.Rabbim isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlat versin.herkesin bebeklerini de sağlıklı bir şekilde kucaklarına almak,büyütmet,meslek sahibi yapmak ve evlendirip torun sevmek nasip etsin.Rabbim bebeklerimizi korusun.

X