Ben bunu epilasyona mı, kadın hastalıklarına mı koysam artık bilemedim kafayı yemek üzereyim şakasız kızlar cevaplar mısınız

Godsandmelodies

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
28
2
21
Kızlar ben 10 ekimde epilasyona gittim alex. Gittikten birkaç gün sonra yani dünden beri genitalimin iç dudakları ve vajina çevresi (içi tam sayılmaz) acıyor, arada kaşınıyor sanki bıçak kesiği varmış gibi keskin bir acı hissediyorum. Vajinam çok kuruymuş ve bu yüzden cildim tahriş olmuş gibi falan hissediyorum. Kontrol ettim kuru değil ve aynada inceledim hafif hafif sanki cildim su toplar gibi olup kızarmış. Anlam veremiyorum ne olmuş olabilir. Dalin şampuanla yıkadım kendimi biraz ferahladı. Ama o hissiyat hala mevcut allah aşkına bu ne olabilir kızlar ya. Geçmezse haftaya doktora gidicem. İnternette doğru düzgün bir yanıt bile bulamadım. Bi yerde diyor yok hpv olabilirsin başka yerde mantar yazıyor kafayı yedim

Kızlar ben 10 ekimde epilasyona gittim alex. Gittikten birkaç gün sonra yani dünden beri genitalimin iç dudakları ve vajina çevresi (içi tam sayılmaz) acıyor, arada kaşınıyor sanki bıçak kesiği varmış gibi keskin bir acı hissediyorum. Vajinam çok kuruymuş ve bu yüzden cildim tahriş olmuş gibi falan hissediyorum. Kontrol ettim kuru değil ve aynada inceledim hafif hafif sanki cildim su toplar gibi olup kızarmış. Anlam veremiyorum ne olmuş olabilir. Dalin şampuanla yıkadım kendimi biraz ferahladı. Ama o hissiyat hala mevcut allah aşkına bu ne olabilir kızlar ya. Geçmezse haftaya doktora gidicem. İnternette doğru düzgün bir yanıt bile bulamadım. Bi yerde diyor yok hpv olabilirsin başka yerde mantar yazıyor kafayı yedim
İdrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilirsin havalar soğuk soguklayinca enfeksiyon nüksetmistir benim de hep oluyor

Yüksek ısıda atış yapmış, traslamanin üstüne tahriş olmuş. Ph bozmayin sade su ile durulayın.
Gerizekalı kız birde bana “en düşükte attım” dedi biliyor musun? Ama yani artık nereye atış yaptı vajinamın içine bile atış yapmış olabilir o derece ihtimal seziyorum çünkü orası bile sızlıyor dünden beri :/

Yanık kremi kullanın düzenli. Yanmış sanırım. Sudocrem vs iyi gelebilir.
Umarım sadece yanmakla kalmıştır google da o kadar çok hastalık okudum ki artık psikolojik olarak bile etkilendim iyileşince yine de doktora gidip göstereceğim. Teşekkür ederim tavsiye için

İdrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilirsin havalar soğuk soguklayinca enfeksiyon nüksetmistir benim de hep oluyor
Sanmıyorum ya. Küçükken 4 sene o sorundan tedavi gören birisiyim zaten. Ama Allah’a şükür yıllardır bu konuda hiç öyle bi sorun yaşamadım. Birde bu bahsettiğim durum vajina etrafında ve birazcık içine doğru oluyor. İdrar yollarında genelde idrarı yaptığımız yerde oluyordu bu sorun diye hatırlıyorum

Gerizekalı kız birde bana “en düşükte attım” dedi biliyor musun? Ama yani artık nereye atış yaptı vajinamın içine bile atış yapmış olabilir o derece ihtimal seziyorum çünkü orası bile sızlıyor dünden beri :/
İyide kiza gerizekali kiz diyosunuz da bes senedir duzenli giden biri olarak soyleyeyim genitalin ic kismi inanilmaz derecede hassas. Sabun dahi ph degerini bozzdugu icin sadece suyla yikanmasi onerilir. Siz jiletlede alsaniz hassas agda ile de alsaniz hassas epilasyonlada ayni sekilde. Oraya en dusukle atarlar genelde. Ama hassas holge ic kismi nerdeyse derinin en alti sayilir cok normal aci hissetmeniz yanmasi. Kil koklerine atış atiliyor gozenekler yaniyor sonucta

İyide kiza gerizekali kiz diyosunuz da bes senedir duzenli giden biri olarak soyleyeyim genitalin ic kismi inanilmaz derecede hassas. Sabun dahi ph degerini bozzdugu icin sadece suyla yikanmasi onerilir. Siz jiletlede alsaniz hassas agda ile de alsaniz hassas epilasyonlada ayni sekilde. Oraya en dusukle atarlar genelde. Ama hassas holge ic kismi nerdeyse derinin en alti sayilir cok normal aci hissetmeniz yanmasi. Kil koklerine atış atiliyor gozenekler yaniyor sonucta
Ben gittiğim hastanede bunu 2.kez yaşıyorum. İlkini ikinci seansımda bunu da 7.seansımda yaşadım. Bu işi yapan kişi sonuçta bir belge sahibi olmalı. Alexte hem cildin dibinden atış yapamaz hemde dikkatli olmaları lazım. Kızın atış yaptığı bölgede zaten normalde kıl köküm mevcut değildi. Kız bildiğiniz sanki vajinamın içine doğru atış yapmış. Genelde benim seanslarıma düzenli giren bir kız vardı. Kendisi izinde olduğu için maalesef ki başkası attı. Ve ben şahsen genelde seanslarıma girip bana atış yapan kızda hiç böyle bir şey yaşamadım. İkidir yakan kişilerin bana söyledikleri “en düşükte attım” oluyor. Ben en düşük derece 10 diye biliyorum. Ama belgeye işlerken 10 yazısı göremedim. Seansa başlamadan önce de genitalde biraz geriliyorum daha önce yandı dikkatli olur musunuz dedim. Tabii demesine rağmen ilk yanışımdan da beter hale geldim. Keşke bacağımı falan yaksaydı en azından böyle bir sorun yaşamazdım.

Atış ısısını yüksek tutmuş yanık-tahriş arası bişi olmuş bence.

Sen yine bir doktora görün oraya bir sürü kadın gidiyor ne kadar steril bir ortam tartışılır yani ama bence de yanık çünkü yanık acısı geçmez sürekli sızlar

Sen yine bir doktora görün oraya bir sürü kadın gidiyor ne kadar steril bir ortam tartışılır yani ama bence de yanık çünkü yanık acısı geçmez sürekli sızlar
Bir de o bölgeyi sürekli temiz tut yara olduğu için enfeksiyon kapma riski yüksek eşinle de bir süre ilişkiye girme mikrop kapmasın yara olan yerler

X