Ben bugün bi güzellik kaybettim

URANUS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
200
0
Saatlerdir ağlamaktan gözlerim çıktı. Hayır, kendi kedim değil kaybettiğim, hani şu sokakta beslediğimiz, içlerinden biri kaybolsa kahrolduğumuz. Hani bizi apartmanın kapısında bekleyen ve bütün komşularla kavgalı olmamıza sebep olan kedişlerden biri. Hiçbirini ayırmadığımız ama; içlerinden birini-ikisini çok severiz ya onlardan biri. Sabahları verdiğimiz mamayı- yemeği yemeyen, peşimizden gelen... Ne kadar acelemiz olursa olsun önümüzde yürüyerek çapraz çapraz sürünmesiyle mest olduğumuz, arada mirket gibi iki ayağının üzerinde dikilip kafasını okşatan, bize duruşmaya-ofise yetişme telaşını untturan...

Sevmeyi bilen, bilmeyen herkese duyurulur... Ben bugün bi güzellik kaybettim ve ağlamaktan gözlerim çıktı...

Üstelik bugün bahçede baktığımız bi yavrunun artık tamamen kör olduğunu öğrendim...Belediyenin veterinerine götürmüştük, damla vermişti... Bi türlü iyileşemedi. Bizim kedinin veterinerine götürdük bugün, iki gözü de görmüyormuş, çok geç kalınmış, belediyenin veterinerinin verdiği damla pek etkili bişiy değilmiş... Nasıl yaşayacak hiç bilmiyorum arabaların altına girmeden....

off off canım arkadaşım kaybettim derken öldümü?yoksa kayboldumu?benimde kedişlerim vardı..5tane idi..1.ni araba ezdi.2si kaybolmuştu..bende kaldıramadım..kalan 3 tanesiylen adaya yerleşmiştim..şimdi çok mutlular..ezilme dertleride yok...Üzülme canım ya..

Canım, eve geldiğimde bir anda gördüm, sanırım araba çarpmış, yerde yatıyor, malum çevresinde sinekler.... Sanırım bir anda görünce daha kötü bi durum oldu...

Geçen gün Büyük Adadaydım, tepeye kadar yürüdüm, ( her yaz bi kaç defa yaparım) İnsanlar da kediler de çok mutlu, sakin, sanki zaman daha yavaş akıyor gibi... Sana ve kedişlerine huzur ve mutluluk diliyorum canım...

canım cok üzüldüm.. can kaybetmenin ne demek olduğunu cok iyi bilirim allah kahretsin o insanları o vurupta alıp veterinere götürmeye tenezzül etmeyenleri.. o hep senin yanında artık koruyucu meleğin olması gereken buymuş diyeceksin.. ve diğerlerine ondan sana kalan diğer hayvanlara adıycaksın kendini.. bak ben öyleyim minicik oğlum ellerimde öldü.. elimden geleni yaptım ama böyle olması gerekiyormuş dedim.. artık sokaktaki bütün kediler köpekler benim birsürü oğlum ve kızım var sende öyle yap bakabildiğin kadar hayvana bak.. besle onları inan onların sevgisi sana cok iyi gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…