Ben bir sey yaptim ama cok korkuyorum:(

Kiralık arabaya ne kadar ödeyeceksiniz bilmiyorum ama belki bir taksi tutsanız, şoför eve gelince indirmeye de yardım eder. Yani bu bir fikir ama kendinize güvenin, başarabilirsiniz. Başardığınızda da kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Kargoyla getiriyolar niye sen taşımaya çalışıyosunki eşyaları

Yaparsınız yaptığınızı görünce özgüveninizde artar. Korkmanız normal ben hala bir yere giderken korkuyorum ama korkunun üzerine gitmek zorundayız kadınlar olarak. Çok tereddüt etmeyin zaten kiraladığınız arabayı isterseniz geri gelip alırlar evinizden dert etmeye çalışın kolaylıklar dilerim.

Ya hadi esyalari tasimayi gectim onda ölüm tehlikesi yok ama ya araba sürmeyi unutmussam
Unutmamışsınızdır merak etmeyin.
Yüzme, bisiklet ve araba sürme gibi beceriler bir kere edinince unutulmayan beceriler.
Sadece biraz paslanmış olabilirsiniz.
En son 16-17 yaşında bisiklete binmiştim tam 30 sene sonra tekrar bindim bisiklete başta biraz yalpalasam da sonra eskisi gibi kullandım bisikleti.
Tek sıkıntı o gece totom çok ağrıdı et kesildi sanırım.

Arabayı çalıştırdıktan sonra düz yolda biraz
ileri-geri gidip dur-kalk yapın.
Etrafta bir tur atın sonra yola çıkın.
Başaracaksınız korkmayın.

yakınımda olacağınızı düşünsem yardıma gelirdim ama ikea bile benim 2 bucuk saat mesafemdeyse sanmıyorum o şehirde olun
merak etmeyin araba kullanmayı unutmamışsınızdır, masa da demonte olduğundan taşırsınız diye düşünüyorum
en olmadı bir komşu varsa o da yardım eder. siz başlayın bakın gerisi çabuk çabuk hallolacak

Biz kadinlar oyle gucluyuz kii
Hicbir erkege ihtiyac yok dik durun tabiki yapabilirsiniz bunlari

Ben 5 senelik evliliğime 4 tasınma kendi kendime sıgdırdıysam evvelAllah sizde yaparsınız sırtınızı Allaha dayayın duanızı edin tammdır hiç korkmayın..
İnsan üzülüyor kim dost onu görüyor çokca ders cıkarıyor bwlkide bunun için bir fırsattır bilemeyiz. Yaparsınız kadınlar güçlüyüz maşallah elimizden her iş geliyor .

Keske eve siparis verseydiniz onlar getirir kurarlardi bile. Araba kiraladiysaniz surersiniz de korkmayin unutulacak bir sey degil araba kullanmak. Ölürsem demissiniz de yani ona care yok,farkinda olmazsiniz en azindan. Esyalari da fakir fukara yagmalar,arabayi da artik kiraladiginiz yer gelir alir. Bunlari yazdigima inanamiyorum yani komik oldu biraz

Bursadaysaniz haber verin ben geleyim yardima. Ciddiyim bunda.

Yardim teklifi edenlere (toplu etiketlemeyi bilmiyorum:)) cok cok tesekkür ederim ama ben baska ülkedeyim. Türkiyede olsam zaten annem babam atlayip gelirlerdi yardima. Neden ikeadan eve siparis etmedigimi söyle aciklayim, yollama ücreti yüksek ve cok gec bir tarihe idi; ayrica kiralamk istedigim araba tipi (cok büyük olmayan tasima arabasi) sadece ikeaya yakin bir yerde oldugu icin hem arabayi alirim hem de esyalari alirim diye düsündüm. Dedigim gibi en korktugum seyler arabayi kullanabilmek ve masayi tasiyabilmek; o günün sonunda yorgunluktan bitmis olcam ama insallah deger.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…