Ben artik büyüyorum galiba

B

busra_tuna

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi busra_tuna
Ben artık büyüyorum galiba.sabahları artık eskisi gibi geç kalkmıyorum.güneş açarken ben seher vakti güneşin ilk ışıklarını görüyorum.hayata daha bir güzel bakmayı öğreniyorum.aşkın boş olduğunu yeni yeni öğrendim.gençlik hevesiyle gerçek zannettiğim hayaller şimdi bomboş birer zaman kaybı gibi geliyor bana.ve zaman evet zaman bize her şeyin en güzelini öğretir hemde en sevmediklerimizi bile bize sevdirir.hani bakmak vardır birde görmek.ben şimdi görmeyi öğrendim bakarkende düşünmeyi.hayatın anlamını öğreniyorum galiba.insanları anlamayı öğreniyorum.oysa önceden hep ilk anda hüküm verirdim.sevmeyide nefretide o an içinde yaşardım ve karar verirdim.şimdi ise dinlemeyi öğreniyorum insanları.dinlemeyi ve dinlerken öğrenmeyi.çünkü her insanda öğrenilecek bir şey vardır mutlakla diyorum.ve fikirler her ne kadar uyuşmasada,ben farklı fikirlerle bile yaşlamayı öğreniyorum.hayatın boş olan yanlarıyla daha az uğraşıyorum artık.ve bunları yavaş yavaş hayatımdan çıkarmayı öğreniyorum.hayatta sevginin bir anlamda anlama olduğunu öğrendim.ben artuık büyüyorum galiba.hayatı anlıyorum….

• Konu Sahibi busra_tuna
Sen büyüsende birak ruhun cocuk kalsin belki o zaman daha az yara alirsin.....

Bence de,insan ne kadar yaslanirsa yaslansin mutlaka bir yerlerinde bir cocuk yasamali,yasamaliki insanlari daha iyi anlasin,objektif bakabilsin,tarafsiz davranabilsin,cunki bir cocuk butun buyuklerden daha durusttur,daha dobradir,en gercegi gorur ve oldugu gibi yansitir.Anne bak kral ciplak...:1shok: :emir_bebek:

• Konu Sahibi busra_tuna
canım içi bitanem hislerime tecüman olmuşsun sana teşekkür ediyorum ve yalnız olmadığımı bilmek acı olsada güzel.........::içelim:senağlama

X