bembeyaz bacak fondoteni

karb0nm0n0ksit

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2014
24
9
Kizlar deneyen ve memnun kalan varsa bembeyaz bi cilt icin bacak fondoteni istiyorum evet cildim cok beyaz seviyorum beyaz teni bronzlasmakta istemiyorum ama bacaklarim puruzsuz degil buyuzden cok sevmeme ragmen elbise giyemiyorum pek goze rahatsizlik verici bi durum olmasada agdadan sonra olusan ve tam gecmemis kizarikliklar batiklardan dolayi olusan ufak tefek yara tarzi seyler beni rahatsiz ediyo internetten arastirdim bikac fondoten markasindan memnun kalanlar var fakat teni bronzlastirdigi icin ben o tarz bisey kullanmak istemiyorum vucudum beyazken bacaklarimin bikac ton bile olsa esmer gozukmesi fazla siritir diye dusunuyorum lutfen kizlar kullanan memnun kalan yada bi fikir olarak benimle paylasmak isteyen yorum yapsin simdiden tesekkur ediyorum ve umitle bekliyorum :)

Resmen şok oldum diyebilirim; çünkü benim buraya üye olmamın sebebi tam olarak bu soruyu sormaktı. Demek ki yalnız değilmişim. :-) Ben birkaç marka bulmuştum ama maalesef ki hepsi bronzlaştırıcı. Halbuki ben ten rengim değişsin istemiyorum aynı senin gibi. :KK54: Mac'in Face & Body'si var ancak 50 ml bile 76 lira. Haftada 5 gün kullansam çok çabuk biter, para dayanmaz o yüzden. :-) Önerisi olan varsa çok iyi olur gerçekten de.

Ay cok mutlu oldum bende kendimden birini buldum :) en azindan biz birbirimize destek olmaya calisalim kimseden ses seda yok :) senin bahsettigin urun nasil kullandin mi memnun kaldin mi eger degcekse o parayida goze alabilirim surekli olmasada en azindan rahat bi sekilde sort ve etek giymek istiyorum aradigim gibi bisey bulamazsam artik yuz icin kullanilan fondotenlerden alip surcem bacaklarima :) porselen makyaji icin kullanilan fondotenler var ya onlarda denesek mi diyorum :)

Ay cok mutlu oldum bende kendimden birini buldum :) en azindan biz birbirimize destek olmaya calisalim kimseden ses seda yok :) senin bahsettigin urun nasil kullandin mi memnun kaldin mi eger degcekse o parayida goze alabilirim surekli olmasada en azindan rahat bi sekilde sort ve etek giymek istiyorum aradigim gibi bisey bulamazsam artik yuz icin kullanilan fondotenlerden alip surcem bacaklarima :) porselen makyaji icin kullanilan fondotenler var ya onlarda denesek mi diyorum :)

Yok kullanmadım onu ama yüz için kullananlar genelde memnun kalıyorlar. :KK76: Ay bak yine aynı şeyi düşünmüşüz yalnızzz :) Bugün bacağım için Maybelline'in fondötenini kullandım. İçinde az kalmışken deneyeyim dedim bacakta bi :) En açık tonuydu benimki. Güzel durdu. En azından küçük pütürcükler pek belli olmadı ve renk eşitlendi. Ama iyi sürmek gerekiyor. İlk başta yediremediğim için turuncu gibi oldu çünkü ama sonra normal rengini aldı. Bi dene istersen :) Bide ben BB kremi denemek istiyorum ama kapatıcılığı için iyi değil diyolardı. Bilemedim o yüzden. :KK1:

X