Belirtisiz hamilelik

akbs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2024
3
0
27
Merhaba arkadaşlar 2 temmuzda yumurta çatlatma iğnesi oldum 9 gün sonra test yaptım negatif çıktı 14.günü tekrar yaptım çok silik bir ikinci çizgi var adet günüme 2 gün kaldı adet olacakmışım gibi ağrım oluyor ara sıra onun haricinde hiç bir belirti yok şuan pozitife döner mi testte sorun olabilir mi yada bu durumu yaşayanlar oldu mu

Eklentiler

• IMG_4418.jpeg
    80,5 KB · Görüntüleme: 56
Kan testi miydi önceki yaptığınız?

kan verin bence. ayrıca belirti olmayabilir yani. su an erken. benim coğu belirti 6.haftadan sonra başladı

kan verin bence. ayrıca belirti olmayabilir yani. su an erken. benim coğu belirti 6.haftadan sonra başladı
Kan verdim az önce akşama anca çıkar sonuç yada yarın sabah dedi sağlık ocağı beklemedeyim adet olacakmış gibi ağrınız oluyor muydu benim öyle sanki adet olacakmışım gibi kasıklarımda bir baskı var

evet regl sancım vardı benim de

Ay benimde 4 gün geciktile olacakmışım gibi karnımı ara ara ağrılar giriyor fakat 5 dakika sürüp gidiyor sonucu bizimle de paylaşır mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…