Belirtisiz gebelik olabilir mi

dilek0711

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2023
63
10
21
Kızlar merhaba adetim 4 gün gecikti hiçbir belirti yok ne gebeliğe ne de adete dair hiçbir belirti yok sadece arada kasığıma Ağrı girip çıkıyor bu gün test yaptım teste bakabilir misiniz ilk resimdeki silik 1 saat falan bekleyince daha koyu olmuş

Eklentiler

• DB2FE523-9A43-45C3-91A8-A60E6246E095.jpeg
    DB2FE523-9A43-45C3-91A8-A60E6246E095.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 105
  • IMG_1023.jpeg
    IMG_1023.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 109
Kızlar merhaba adetim 4 gün gecikti hiçbir belirti yok ne gebeliğe ne de adete dair hiçbir belirti yok sadece arada kasığıma Ağrı girip çıkıyor bu gün test yaptım teste bakabilir misiniz ilk resimdeki silik 1 saat falan bekleyince daha koyu olmuş
Test çok silik canım geç döllenme olmuş olabilir benimde iki gündür yaptığım testlerde beyaz çizgi çıkıyor kuruma çizgisi gibi ama daha önce hiç olmazdı ikis de farklı marka

Kızlar merhaba adetim 4 gün gecikti hiçbir belirti yok ne gebeliğe ne de adete dair hiçbir belirti yok sadece arada kasığıma Ağrı girip çıkıyor bu gün test yaptım teste bakabilir misiniz ilk resimdeki silik 1 saat falan bekleyince daha koyu olmu
E tabi ki her bünye farklı. Kan verin teste çizgi görünüyor

Tabiki hcg baktirmaniz gerekiyor fakat 7+4te bi gebe olarak hala regl olmamak dışında bir belirti yaşamadım. Yani belirtisiz gebelik olur ❤️ hayırlı olsun

X