belirtimi yumurtlamamı bi bakın ltfn

missbon

En güzel duam.. Şükür sebebim.. Canım kızım
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2009
1.081
1.064

kızlar sorum var size 10 nisanda adet oldum dr a gittim yumurtama baktı 12. gün 18-22 mm dedi daha büyük olması gerekirdi dedi neyse gün aşrı ilişki dedi 1 hafta normalde yumurtlamam 23 yada 24 nisan olmalıyken tabi bi günleri değerlnedirdik ayın 26 sına kadar hergün ilişki oldu sonra ayın 28 inde 2 kez şeffaf akıntı içinde borda kırmızı arası kan vardı o günde oldu ilişki acaba o akıntı neydi yumurtlama işaretmimidi şuan sol kasığım ağrıyor adetime 1 hafta var yaklaşık ama yumurtlama günümden beri göğüslerim çok acıyor ateş gibi sıcak birazda sert iştahımda açık tatlı yemek istiyorum nedir durum sizce

rabbim hayırlısını versin canım ama bende seninle aynı belirtileri yaşadım ve şuan hamileyim inş sende hamilesindir

ya inş arkadaşım bende ümitlenmek istemiyorum çok daha önce bi kimyasal gebelik oldu şimdi kendi çok kaptırmayım diyorum ama belirtiler böle beklicez artık ama o kan neydi onu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…