Belirtiler vardı fakat test negatif

misscakmak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
5
4
31
Merhaba arkadaşlar 18 ağustosta regl oldum 5 gün sürdü sonraki reglim 15 eylülde. 26 ağustosta da korunmasız ilişki yaşadım. İlişki sonrası 2 gün mide bulantılarım oldu kasık ağrım oldu iştahsızlık oldu ve 2 gün boyunca full uyudum.uzun veya kısa süren bir kanamam olmadı fakat kahverengi parçalar olan beyaz akıntım oldu. O da 1 kereliğine oldu. Şu ana kadar beyaz akıntı devam ediyor ve çok sık idrara çıkar oldum. Dün erken gebelik testi yaptım adetime 5 gün var ve negatif çıktı. Tüm bu belirtilerle kesin gözüyle bakıyordum fakat sonuç beni şaşırttı. Şuanda da adet yaklaşıyor bunun belirtileri var bende karnım şişti göğüslerim şişti bel ve karın ağrım var hafif. Bir sonraki testi regl olmazsam ve 10 gün geçerse yapıcam hamile olupta erken gebelik testinde negatif çıkanlar oldu mu yani şuan hamile olma ihtimalim olabilir mi? Yoksa teste göre değil miyim?

Bmde 15 Ağustosta regl oldum dün test yaptım negatifti . Bu gün iki damla kan gördüm tuvaletteyken reglim daha geçmedi o yüzden testte çıkmamış olabilir reglim geçtikten iki ün sonra yapmayı düşünüyorum diğer testi. Regl olasına kadar hala hamilelik şüphesi vardır bence ben öyle düşünüyorum

Adetin gecikmesini bekle bence o zaman tam belli olur

ilişkiden hemen sonra yasadıklarınız gebelik belirtisi olamaz. ilişki üzerinden sanırım 16 gün gecmis. gebelik olsa çıkardı testte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…