Belirtiler var hamilelik mi yardim

Masumm

Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2023
243
44
30
Merhaba arkadaşlar dün doktora gittim polikistik overim çocuk istediğimi soyledim alltan muayene etti polikistik over genetik doğuştan olur dedi ince şuan dedi bana polikistikoverler için olan bı doğum kontrol hapı verdi adetin 2 günü gel dedi gebelik için tedaviye basliycaz dedi ama şu var ki bende 3 gündür sabah bulantısı vajinada ağrı göğüsler de ara ara ağrı var erkense alttan muaynede gözükmeyebilir mi hapı kullanmaya başlamaya korkuyorum şuan

Kan testi verin

Ama kasıklarda batma gibi his var bide merak ettiğim 1 haftalıksa falan rahim ince olur mu ne zman kalinlasir

Ama kasıklarda Ağrı'da az az 1 haftalıksa falan alttan muayene gözükür mu ve rahim ince olur mu
ben doktora gitmiştim ağrım var tahlin yapın dedim.bana rahim duvarın ince hamilelik olamaz demişti.ama hamileymişim kaybettiğim oğluma

ben doktora gitmiştim ağrım var tahlin yapın dedim.bana rahim duvarın ince hamilelik olamaz demişti.ama hamileymişim kaybettiğim oğluma
Çok geçmiş olsun insllh hayırlı zmaanda mevlam tekrar nasip eder banada ince olmaz değilsin dedi ama benim kasıklarda ara ara batma var şu 3 gündür ve sabahları baya baya bulanıyor oguruyorum polikistik over var ondan ihtimal vermiyor ama ben ya varsa die dün polikistikoverler için bı hap varmış hemen hemen 1 ay kullanılan 3 bcuuk aydır adet olmuyorum dedi o zman bunu verim olunca adet gel dedi ama bulantım olunca sabahları tedirgin oldum kullanmaya çünkü alttan bakıp yok dedi ince dedi polikistikover dedi hasta olunca gel tedaviye basliycaz dedi

bende de var canım olmaz diye bir şey yok rabbim verince veriyor.allahım gönlümüze göre versin

Arkadaşlar bugün yaptım testi sanki çok hafif silik çizgi var gibi bakar mısınız

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-22-08-17-05-729_com.miui.gallery.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 47
Ben 18 martta doktora gitmiştim alttan ultrasonla bakmıştı 20 martta hamile olduğumu öğrendim. Yani demem o ki görememişti küçük olduğu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…