Belirtiler Var, 3 Gün Geçtiii :18:

canaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2010
42
0
Kızlar Çok sabırsızlanıyorum. 7 aylık evliyim.2 ay önce korunmayı bıraktık.düzenli olarak yumurtlama günlerini takip ediorm.Buu ay 6 aralıkta hastalanmam gerekiyodu 2.gün geçti. Belirtilere gelince; Bacaklarım acayip sızlıyo,gögüsuçlarım acıo bı kaç gündür.İdrara sık cıkıorum ve 2 gündr beyaz renklı bı akıntım var test yapmamak için zor tutuyorum kendımı ama bı kaç gün daha sabretmek ıstıyorum:18:

Bir test yap canım, bazı insanlar regle 5-6 gün kala bile idrar testiyle sonuç alabiliyor. Eğer pozitif çıkarsa kesin vardır ama negatif çıkarsa kendini üzme henüz idrar testinde görünmeyebilir. Kesin olsun dersen kan testi yaptır ama bence önce bir idrarda bak. İnşallah hamilesindir :KK71:

hadi inşallah hamilesindir:)
adetlerin düzenliyse ve bir bu ay aksama olduysa büyük olasılıkla bebis var:)
yoksada üzülme daha deneme süren çokkk erken

Kızlar Çok sabırsızlanıyorum. 7 aylık evliyim.2 ay önce korunmayı bıraktık.düzenli olarak yumurtlama günlerini takip ediorm.Buu ay 6 aralıkta hastalanmam gerekiyodu 2.gün geçti. Belirtilere gelince; Bacaklarım acayip sızlıyo,gögüsuçlarım acıo bı kaç gündür.İdrara sık cıkıorum ve 2 gündr beyaz renklı bı akıntım var test yapmamak için zor tutuyorum kendımı ama bı kaç gün daha sabretmek ıstıyorum:18:

canım adetin 2 gün geçtiyse idrarda çıkar zaten. boşuna kendini strese sokmaya değmez. yap testi ve mutlu ol:KK34:

X