Gebeliğe Hazırlık Belirtiler Hakkında Yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

maximusk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
8
0
43
Herkese Merhaba ,

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim .
20 Aralıkta hastalanmam gerekiyor ancak 10 gündür göğüslerimde şişlik var ve ağrısı çok fazla 2 gündürde adet olucakmış gibi sadece sabahları kalktığımda ağrı oluyor . Akıntım biraz fazla . Sizce bu normal mı test alsam acaba birşey çıkar mı ? fisfisfis

canım bence biraz daha bekle bende adtime 3 gün kala test yapmıştım.negatyif çıktı.yani bügün adet günüm bekliyorum bende.insallah kırmızı kartı görmeyiz.

Umarım hastalanmayız bu arada biraz önce farkettim göğüslerinin ağrısı dışında soldaki göğüsümün ucuna doğru sızı var . Test almak istemiyorum . Bakalım cumartesiye kadar bekleyeceğim ..

inşallah hamilesindir canım kan testiyle belli olur ancak olursa. benimde 5 günüm kaldı desene sen niye yatırmıyosun :) korkuyorum hayal kırıklıgı yasamaktan

kan testi için pazartesiyi bekleyeceğim ama biryandanda eczaneden test alsammı diyorum testi de yapıp hayal kırıklığı olması çok kötü her ay alamayacağım diyorum ama merak işte :)

. Arkadaşlar belirtilerle ilgili birşeyler yazmıyor kimse:KK43:

bence eczaneden test al ve yap derim az önce kk dan bir arkadaşında adetine 1 gün vardı ve hamilelilk haberini aldık inşallah seninde alırız.....

bence eczaneden test al ve yap derim az önce kk dan bir arkadaşında adetine 1 gün vardı ve hamilelilk haberini aldık inşallah seninde alırız.....

Aylincim ,
Cevabın için teşekkürler . Yaa bu arada adet olucakmış gibi ağtım var ne olacak çok merak ediyorum Hamile olduğunda böyle ağrı oluyormu acaba . Birazdan test alacağım yarın sabah deneyeceğim bakalım ..

kizlar, benimde adetime 6 gun var. iki haftadir adet olacakmisim gibi agri cekiyorum ama bir turlu gelmiyor. hamile olabilirmiyim diye test yaptim negatif cikti. belki erken denedim diye dusunuyorum . aslinda sabirla beklemek lazim. insallah guzelo hamilelik haberlerimiz duyariz. Allah hepimize hayirli evlatlar nasip etsin....

kan testi için pazartesiyi bekleyeceğim ama biryandanda eczaneden test alsammı diyorum testi de yapıp hayal kırıklığı olması çok kötü her ay alamayacağım diyorum ama merak işte :)

. Arkadaşlar belirtilerle ilgili birşeyler yazmıyor kimse:KK43:

Tatlim gögüslerinde acima ve uclarinda gidiklanma gibi oluyosa hamilelik belirtisi bu fakat gögüslerde acima bazilarinda adet gelmesine yakinda oluyor. senin önceden olurmuydu yoksa yeni birseymi. Yeniyse hamile olma ihtimalin büyük. Hamile olundugundada adet olacakmis gibi agri oluyo. Bende de olmustu. O yüzden hamile olduguma hic ihtimal vermedim. Ama hamile ciktim. simdi degilim o baska

arkadaşlar selamlar benim 4 yaşında bir kızım var ve ona şimdi bir kardeş istiyoruz 3 sene hap kullandım ama şimdi yaklasık 5 ay okdu bırakalı ve hamile kalamıyorum doktora giittim bir sorun yok dedi 23 aralıkta adet olmam lazım inşallah olmam bekliyorum valla belrtilere gelince ben cok asabi ve duygusal oluyorum kızımda mide bulantım olmamıştı aşermemde fazla yoktu bakalım bunda ne olacak inşallah adet olmam kızım kardeş bekliyor

kizlar, benimde adetime 6 gun var. iki haftadir adet olacakmisim gibi agri cekiyorum ama bir turlu gelmiyor. hamile olabilirmiyim diye test yaptim negatif cikti. belki erken denedim diye dusunuyorum . aslinda sabirla beklemek lazim. insallah guzelo hamilelik haberlerimiz duyariz. Allah hepimize hayirli evlatlar nasip etsin....

Cnm Merhaba ,

Ben hamileyim 20 sinde hasta olmam gereiyordu ama olmadım . Bu sabah 5 te test yaptım ve beklediğim çift cizgi çıktı :) sanırım bu ağrılar bebeğe yer açıldığı oluyor bence biraz daha bekle yada kan testi yaptır . Darısı tüm bebek bekleyenlerin başına .

Bir sorum olacak sizlere daha önce hamilelik geçirmiş olanlara doktora hemen gitsem görebilir mi acaba ?

canım tebrik ederim Rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasib etsin bence adetinin üzerinden 10 gün geçince git şimdi bişey görünmez boşa alttan ultrason yaptırmış olursun sağlıkla kaşl...

maximusk canım drunu ara ona göre hareket et..bu arada gözün aydın canım,rabbim sağlıklı sorunsuz hamilelik nasip etsin,sağlıklı hayırlıca kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..ben tam hatırlamıyorum ama kızımda test yaptıktan sonra dr umu aramıştım..sanırım bir haftaya kalmadan gitmiştim..

benimde 24 aralıkta hastalanmam gerekiodu fakat bugün 5. gün hala hastalanmadım belirtilerde var gibi inş vardır:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

X