Belirti !!!!!

fbakrep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2010
18
0
arkadaşlar ilişkiden 2 ay sonra Hamile olan bi bayan Hamileliğini kesin hisseder dimi?

Ee haliyle bence.Adet gecikir.Mide bulantısı tavan yapmış olur.Duygular :CüvCüv:ın karışır falan

Hamileliğin üstüne adet görenler oluyormuş ama benimki hemen kesildi.Öyle bir şüphen varsa bir test yap bence belli olur

ya adetin 14 gün geçikti adet geçikmesinin 7. günü test yaptım negatif çıktı bide belirti felanda yok hamile diilim heralde 2 ay oldu ilişkiyi geçeli

testte belli olurdu kesin bence.Eğer için rahat değilse gidip kan testi yaptır ama bence %99 değilsin

evet herkes öle diyor hamile diyilim nese Hayırlısı olsun. Belirti yok adet oldum ve Test yaptım hepsi olumsuz hamile olma gibi bi şansım olamaz daha

tabiki hissedebilirr... goguslerde agri ve sik sik tuvelete cikio insan hatta sabahlari mide bulantisi bile baslio:ecrin_bebek:

ben de bulantı yok. bu sabah midemde krampla uyandım. göğüslerim şiş. sürekli her an adet olacakmışım gibi bir his. tam yumurtlama dönemimde(16-20 temmuz) eşimle isteyerek korunmadık. hamile miyim acaba?bekliyorum:) psikolojik bile olabilir!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…