Belirti olabilir mi ?

xxanqelxx

Allah'm sana şükürler olsun..
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2013
222
80
34
kızLarr merhaba..

15 gun soğan kürü yaptım şuan adetime 10 gün var 2 gündür kasıkLarımda 4 dk 7 dk seklınde batmaLar oLuyor yurudugumde hıssedıyorum..dun gece kasıqımdakı batma benı uykumdn uyandırdı. bu sabah eşimLe sabah koşusu yapaLım dedık kasıklarıma agrı gırdı bısey yapamadım.. yattım gectı.. boyle batmaLar daha once hıc yasamamıstım. bıraz arastırdım coqu kısı bebeqın yerlestıgı zaman oLur yazmıs.
daha adetıme 10 gun varken hamılelık belırtısı olabılırmı ? basına boyle bısey gelen ? bu batmalar neden kaynakLanıyor olabılır ?

kızLarr merhaba..

15 gun soğan kürü yaptım şuan adetime 10 gün var 2 gündür kasıkLarımda 4 dk 7 dk seklınde batmaLar oLuyor yurudugumde hıssedıyorum..dun gece kasıqımdakı batma benı uykumdn uyandırdı. bu sabah eşimLe sabah koşusu yapaLım dedık kasıklarıma agrı gırdı bısey yapamadım.. yattım gectı.. boyle batmaLar daha once hıc yasamamıstım. bıraz arastırdım coqu kısı bebeqın yerlestıgı zaman oLur yazmıs.
daha adetıme 10 gun varken hamılelık belırtısı olabılırmı ? basına boyle bısey gelen ? bu batmalar neden kaynakLanıyor olabılır ?

canim benim oncelikle evliliyin hayirli olsun.... HAMILELIK belirtisi ola bilirde olmaya bilirde yeni evlisin onunlada ilgili ola bilir ama sen en iyisi sabr et gecikirsen test yap cift cizgiyi gor bizede haber et

çok tesekkur ederım .. ılk defa boyle bısey olunca korktum bakalım hayırlısı haber verırım tabı :)) rabbım senın evladınada uzun guzel ömürler versın..

Son düzenleme:
Canim bende ağustos sonu eylul basi gibi sol kasik batmalarim basladi gebelik umudu ile doktora gittim enfeksiyondan suphelendi testlerimde negatif cikinca fitil kullandim enfeksiyon icin cunku surekli oluyordu batmalar. Sonraki adet donemimden sonra yine basladi ağrılar im adetim 7 gun gecikti test yaptim pozitif cikti oyuzden once enfeksiyondan emin ol enfeksiyon gebelige engel cunku sen yine koşma dikkatki ol bebis olabilirde gebeyim hala batmalarim devam ediyor :)

enfeksıyonda olabılır evet .. bakalım artık hayırlısı hala devam edıyor ..belkıde ıctıgım sogan suyuda yapmıs olabılır :// sızınde hamılelıgınız hayırlı olsun bebegınıze uzun ömurler versın rabbım.. darısı basıma :))

enfeksıyonda olabılır evet .. bakalım artık hayırlısı hala devam edıyor ..belkıde ıctıgım sogan suyuda yapmıs olabılır :// sızınde hamılelıgınız hayırlı olsun bebegınıze uzun ömurler versın rabbım.. darısı basıma :))

Sen mutlaka bir doktora git sebebini ogren icin rahatlar canim amiin inşallah :) Rabbim isteyen herkese sanada nasip etsin saglikli bir bebis ♡♥♡

ben hala doktora gıtmedım hem korkuyorum hem bı umut bu belırtılerı yasamak hosuma gıdıyor :))
batmalar ve bel agrısı devam edıyor. ama derler ya Anne olcaksan hıssedersın dıye. hıc hıssetmıyorum 8 gun var daha reqll me.. her ay reqllme 10 gun kala goguslerım sıserdı agrırdı derdım hastalıgım yaklasıyor ama bu ay hıcbısey yok sadece ucları arada sızlama yapıyor garıp.. ıdrarımda cok koyu ve ıcınde bırsuru ıp gıbı seyler var . ne zor su belırsızlık :KK53:

kızLaaaaaaaaar lutfen cevap verın :KK43: adetıme 6 gun var !! asırı kasık batması yasadıgım ıcın bugun Kan testı yaptırdım 0,32 cıktı yanı negatıf.. yaa erken olabılırmı ? bu sonuc kesınmıdır ? cok uzgunummm

kızLaaaaaaaaar lutfen cevap verın :KK43: adetıme 6 gun var !! asırı kasık batması yasadıgım ıcın bugun Kan testı yaptırdım 0,32 cıktı yanı negatıf.. yaa erken olabılırmı ? bu sonuc kesınmıdır ? cok uzgunummm

canım daha o kdar erken ki. test için adet günü beklenmeli. ki o zaman bile çıkmayabiliyor. ama seni anlıyorum insn hevesleniyor belirti arıyor. bende senin gibiydim. inşallah senin ki gerçektir. ama birazcık sabret varsa bebeğini yoksa da kendini strese sokma derim ben.

canım daha o kdar erken ki. test için adet günü beklenmeli. ki o zaman bile çıkmayabiliyor. ama seni anlıyorum insn hevesleniyor belirti arıyor. bende senin gibiydim. inşallah senin ki gerçektir. ama birazcık sabret varsa bebeğini yoksa da kendini strese sokma derim ben.

cevabın ıcın tesekkurler cok heveslenmıstım canım ama bıdaha asla erken yaptırmam :))

cevabın ıcın tesekkurler cok heveslenmıstım canım ama bıdaha asla erken yaptırmam :))

ne kadar söz verirsen ver yapacaksın:) bende her ay veriyorum ama gün yaklaşınca dayanamayıp yapıyorum negatifi gördükçe umudum azaldı ilk kez bu ay adeti bekledim ve öyle öğrendm aacı gerçeği :)

ne kadar söz verirsen ver yapacaksın:) bende her ay veriyorum ama gün yaklaşınca dayanamayıp yapıyorum negatifi gördükçe umudum azaldı ilk kez bu ay adeti bekledim ve öyle öğrendm aacı gerçeği :)

dogru belkı adetıme bıkac gun kala test yapabılırım :p ama kan degıl tabı

X