Belirsizlik…

bella mira

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2022
39
18
31
Kızlar bugün regl 7 gün geçti son 3 gündür alt karın ağrım var 3 gün önce yaptığım gebelik testi negatif ve hala olmadım sürekli bir ağrı var bel ağrımda şiddetliydi o şuanda o kadar ağrımıyor ama karın ağrısı var maalesef dr uma düzenli yazıyorum oda kan testi istiyor ama bana sorarsanız ben yıllardır uğraşıyorum o kadar umudum kalmadı ki yine de yazıyorum işte bir gün gerçekten gebe kalsam inanmam galiba yada nasıl bir tepki veririm hiç bilmiyorum benin durumumda olan var mı hiç aranızda yaklaşık 8 yıldır uğraşıyorum

Ben aynı durumdaydım bu ay bugün adet oldum testlerim negatifti kasıklarım hafif hafif ağrıyordu

Ben 5 kez gebelik gecirdim , kimyasal ,bos gebelik , düşük, hepsinde de ilk belirtim tiksinme oldu. Hatta bir kimyasal gebeligi reglime 7 gün vardi ogrendigimde , erken gebelik testi ve silik bir cizgi ile. Regli gecsin diye bekledim , 1 gun gecikmede kan verdim 10 cikti deger , 2 gün sonra yeniledim 5 in altindaydi maalesef , toplamda 7 gün gecikme arkasinan regli olmuştum. Belki sizinki de oyle bir durum olabilir. Ben erken gebelik testi ile ogrenmeseydim gecikmenin 3. gununde ancak kan verirdim ve o zamanda kan negatif çıkmış olurdu. Bu arada sizin gibi aşırı bel ağrısı ve kasık ağrısı yaşamıştım regli olana kadar .

Rabbim kucaklarimizi kolaylikla ve sağlıklı evlatlarlar doldursun inşallah

Cevabınız için teşekkür ederim bakalım şuanda da karın ağrısı bel ağrısı hatta meme hassasiyeti bile geçti sanki böyle regl olursun rahatlarsın ya aynı öyle tabi akıntımı atladım yoğun akıntımda var tabii

Hemen hemen 6 gün gecikmiş oldum 6.günün sonunda adet oldum
Ya bende çok garip garip şeyler oluyor ama gebelik gibi de değil doğrusu Şuan 8 gün oldu gecikme akıntı var ama enfeksiyon gibi değil karın ağrısı bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti geçti sanki regl olupta bitmiş gibi anlamadım doğrusu bakalım inşallah sonunda kötü bir şey çıkmaz

Canım eşim bana düşündükce gecikiyorsun stres yapma düşünme dedi gerçekten ertesi akşam adet oldum eşim haklıydı kafadan attım adetim söküldü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…