belirsizlik:S

nryism

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2012
8
0
Kızlar merhaba.ben bişey danışıcam size.en son 11 ağustosta adet oldum.ağustos 30da da ilk kez korunmasız ilişkiye girdik o gün yumurtlamamın son günüydü.bu ay 14ünde adet olmam lazımdı ama olmadım.mevsimsel değişiklikten mi olmadım acaba? emin olamıyorum ne yapsam bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Kızlar merhaba.ben bişey danışıcam size.en son 11 ağustosta adet oldum.ağustos 30da da ilk kez korunmasız ilişkiye girdik o gün yumurtlamamın son günüydü.bu ay 14ünde adet olmam lazımdı ama olmadım.mevsimsel değişiklikten mi olmadım acaba? emin olamıyorum ne yapsam bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.

canım neden test yapmıyorsun? idrarda gebeliğin anlaşılması için döllenmeden 15 gün sonra çıkar diyorlar ve sen 30 unda ilişkiye girdiğini söylüyorsun varsa idrar testinde çıkar 19 gün olmuş çıkmazsada üzülme sakın hala adet olmazsa şayet testi tekrarlarsın yada en kesin sonuç için kan testi yaptırabilirsin kalbindekinin kabul olması dileğiyle..

testte çıkmaz diye yapmamıştım.denemekte fayda var.ama eğer bişey yoksa adet tarihim değiştiği için yumurtlama dönemlerimi hesaplayamıcam:KK43: çok sıkıntı verdi bu durum bana.:KK43:

testte çıkmaz diye yapmamıştım.denemekte fayda var.ama eğer bişey yoksa adet tarihim değiştiği için yumurtlama dönemlerimi hesaplayamıcam:KK43: çok sıkıntı verdi bu durum bana.:KK43:

sıkıntı ve strese yer yok:))) rahat ol ve testi yap sonucu da bildir merakdan ölmeyeyim burda ve sonuç ne olursa olsun asla umudunu kaybetme :)))

çok güzel moral verdin teşekkür ederim akşama testi yapıcam heycan bastı birden:) hayırlısı neyse o olsun sıkıntı yoookk:):)

çok güzel moral verdin teşekkür ederim akşama testi yapıcam heycan bastı birden:) hayırlısı neyse o olsun sıkıntı yoookk:):)

aynen hayırlısı olsun sabah ilk idrarında yap test daha yoğun olduğu için net çıkar diyorlar ama illa akşam yapıcam diyorsan da en az idrarını 4 saat tut ve sonra yap testi canım

seni heycan bastı bende burda heycanlandım:))

ozman sabah yapayım sağlam olsun:) sanki adet olucam gibi hissediyorum ama neyse görcez bakalım sabah:)

yaptım ama bişi çıkmadı:S sancım var çok ama adetim daha yok:KK43: gelse de kurtulsam bu ağrıdan :KK43:

aynen canım üzüldüm mü sevindim mi bilemiyorum.çocuk sahibi olmayı istiyorum ama ya kaldıysam diye düşündüm durdum koca gece birden hazır değilmişim gibi geldi. acayip bi duyguymuş.sersem gibiyim bugün nedense..

aynen canım üzüldüm mü sevindim mi bilemiyorum.çocuk sahibi olmayı istiyorum ama ya kaldıysam diye düşündüm durdum koca gece birden hazır değilmişim gibi geldi. acayip bi duyguymuş.sersem gibiyim bugün nedense..

kırmızıları görmediğin sürece hala bir umut vardır Rabbim zamanını bilir hayırlısı ne ise onu dilee

X