belim ağrıyooo :(

ezgi06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2007
20
0
41
ya kızlar ben 21 haftalık gebeyim ve 2 günden beri beni korkutan bi bel agrısı çekiyorum sizlerdede bel agrısı oluyomu:uhm:

valla ara ara oluyo bazen o kadar agrıyokı uyuyamıyorum sabaha kadar genelde sırt agrısı cok cekıyorum oncedende agrıyodu sırtım ama sımdı felaket ne yapıcam bılmıyorum karın buyudukce belın agrıması normal endıselenme yanı

selam bende 24 haftalık hamileyiö
belim çok yoruldugumda agırıyor sırtım çok agırıyor

bende 24 haftalık hamileyim ben çok yorulunca belim agırıyor benim bir haftadır sırtım agırıyor sırt agrısı normalmi bilmiyorum

Benimde özellikle yorulunca belim çok ağrıyor.Valla şimdiden böyle , karnımız büyüyünce nasıl olacak bakalım......

ay evet ya benimde belim çok ağrıyo özellikle yorulunca ölüyom valla gece bi yerden bi yere dönemiyom şimdiden böyle biraz daha büyüyünce napaıcaz bilmiyom allah yardımcımız olsun....................

benimde cok asırı bel agrım oluyo bunun ıcın gece acıle bıle gıttım ama kasılma veya bebegımde bı sorun cıkmadı dr normaldır bu agrılar kemıklerde kasılma oluyormus karın buyudugu ıcın yanı vıcudun dengesı bozuluyo normalmıs cnm ya korkmana gerek yok

bende 22 haftalik gebeyim arada benimde agrio allahtan hafif agriyo ve hemen geciyor! Rahim genisledigi icin normalmiş bu agrilar !

bende 21 haftalik hamileyim bende 3 aylikken basladi ama simdi giderek artiyor normalmis vakit buldukca dinleniyorum cok uzun zaman ayakta kalinca fazlallasiyor kizlar dikkat edin

kızlar bunlar normal yavaş yavaş yoluna giriyor bebek dönüyor sanırım ilk bebekleriniz.allah kurtarsın hepinizi

X