Belekte balayı yapmak istiyorum:( yardımcı olacak yok mu???

Balayında nasıl bi yere gitmeyi tercih edersiniz?

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

Piquania_Dedove_

Guru
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2010
4.912
520
Slm arkadaşlar..
Ağustos sonunda balayı yapacaz ve açıkçası içimden deniz kenarı lüks bi otele gitmek geçiyor..
Abant yalova falan sıkıcı gibi geliyor..Belek tarafında çok güzeller otelled var:KK16:...Fakat kapalı olmamdan dolayı antalyada rahat edememekten korkuyorum..Kesinlikle gitme yada şuraya muhakkak git diyeniniz var mıı:26:

Aklımda Adam&eve otel ,Topkapı Palace ve Maxx Royal otel var..
Bana yardımcı olursanız özellikle tecrübeli arkadaşlar çok memnun olurum...Odasında jakuzi olan güzel manzaralı oda istiyorummm.....Şimdiden yardımınız için teşekkürleer:KK3:

tesettürlü mayo giyersin ne varki bencede güneye in hatta bodrum..alaçatı çok güzel ..

adam&eve süper bir otel

belekte bi otele gideceksen rixox premium da muhteşem bir otel

bence rahat etmemeni gerektirecek bir durumu yok herkezin kendi tercihi keyfine bak

Çok haklısınız arkadaşlar ancak şu konuda sıkıntılıyım haşemayla oradaki ortama göre çok tuhaf görünmek ve de dikkat çekmek istemiyorum benim için sıkıntı bu....Herkes rahatça gezerken ben giyinmiş bürünmüş gibi görünmek istemem ve de etrafımdakilerin de dikkatini bu şekilde çekmek istemem....Ama gerçekten güney istiyorum...Bir de şu var acabaa adam eve otel çok mu açık o sıralar ruslar da çok oluıyormuş diyorlar bi de balayına gitcem yani nasıl bi ortamı vardır ki:26:

Çok haklısınız arkadaşlar ancak şu konuda sıkıntılıyım haşemayla oradaki ortama göre çok tuhaf görünmek ve de dikkat çekmek istemiyorum benim için sıkıntı bu....Herkes rahatça gezerken ben giyinmiş bürünmüş gibi görünmek istemem ve de etrafımdakilerin de dikkatini bu şekilde çekmek istemem....Ama gerçekten güney istiyorum...Bir de şu var acabaa adam eve otel çok mu açık o sıralar ruslar da çok oluıyormuş diyorlar bi de balayına gitcem yani nasıl bi ortamı vardır ki:26:

herkez kendinden sorumlu ben altınolukta ramazanda haşemo ile girmiştim başım açık normalde..kapalı olsamda rahatça giyerim üstsüzler nasıl rahatsa sende rahat olabilirsin haşemo ile.çünki sen öyle rahat ediyorsun..biz alaçatıda pansyonda kalmıştık rus olayı falan yoktu..pansyonun arka bahçesi çimdi..çıplak ayakla yürümek çok güzeldi..

bayanlarla erkeklerin genel de ayrı denize girdikleri tatil alanalrı var benim bildiğim caprice palas oteli tercih edebilirsin orası bu tarza uygun çünkü

bir işi başkaları neden diye düşünerek yapma kendin ol onlar senden rahatız olacaklar diye dşnme balayına gideceksen antalya tarafına ya bera clup a git yada sah in paradeise otel vaar ona gir yada arkadasın dedigibii capris otel... denizi cok guzel capris otelin ortamıda cok iyi tavsiye ederim..

Şah İnn Paradise Tatil Köyü ve Caprice Palace çok tutulan yerlermiş sayende araştırıp öğrendim :KK1::KK1:

cnm bende sana papıllıon aysha tavsiye edebilirim biz tatil için gitmiştik çok memnun kaldık hatta mahalleden kapalı olan birileri ile orada karşılaştık birde ayrı ayrı ev gibi odalar var onlar orada kalıyordu ve hepsinin önündede havuz var eşinde başbaşa oradada takılabilirsin normal otel odasında kalan balayı çiftiylede tanışmıştım onlarda balayı odasının ve ikramların güzel olduğunu söylemişlerdi ama odada jakuzi varmıydı bilmiyorum???şimdiden iyi tatiller umarım güzel bir balayı geçirirsiniz:nazar:

Sağolun kızlar yardımcı olmuşsunuz..Şöyle bi sıkıntımız var biz kapalıların açıkçası...Yazlık yerlerde yada modern denebilecek muhitlerde bakışlarla rahatsız edildiğimiz çok oluyor ve bu benim sinirlerimi çok bozuyor...Sırf bundan dolayı tedirginim yoksa tabii ki giyimim de kendi inancımdan...Yanlış anlaşılmak istemem...Ben severek kapandım ama uzaylı gibiymişim gibi davranılacaksa bu da beni rahatsız eder malesef:KK50:

Bu arada caprice bera yada familia otellerde genelde haremlik selamlık olunuyormuş yani eşle başbaşa pek zevkli olmaz ve de caprice artık esksi gibi lüks değilmiş öyle deniyor..Okudum bütün balayı konularını önceden bu arada :KK1:

Sağolun kızlar yardımcı olmuşsunuz..Şöyle bi sıkıntımız var biz kapalıların açıkçası...Yazlık yerlerde yada modern denebilecek muhitlerde bakışlarla rahatsız edildiğimiz çok oluyor ve bu benim sinirlerimi çok bozuyor...Sırf bundan dolayı tedirginim yoksa tabii ki giyimim de kendi inancımdan...Yanlış anlaşılmak istemem...Ben severek kapandım ama uzaylı gibiymişim gibi davranılacaksa bu da beni rahatsız eder malesef:KK50:

Bu arada caprice bera yada familia otellerde genelde haremlik selamlık olunuyormuş yani eşle başbaşa pek zevkli olmaz ve de caprice artık esksi gibi lüks değilmiş öyle deniyor..Okudum bütün balayı konularını önceden bu arada :KK1:

evet canım bahsettiğin konu da çok haklısın rahat edeceğin ortamın olması da çok önemli tatil de bazıları var cidden sanki ayıpmış a yiyecek gibi bakıyorlar sen yine rahat edeceğin ortamı tercih et. ben zaten otel konusunda tavsiye de bulunmuştum abim de bera da tatil yaptı onlar çok memnun kaldılar balayı yani. komşumuz ise 4 5 yıldır capice gider o lüks yerlere ve ekyfine düşkündür de yani konfor açısından süper bir yer bahsettiğim yerler ama yine de tercih senin :)

evet canım bahsettiğin konu da çok haklısın rahat edeceğin ortamın olması da çok önemli tatil de bazıları var cidden sanki ayıpmış a yiyecek gibi bakıyorlar sen yine rahat edeceğin ortamı tercih et. ben zaten otel konusunda tavsiye de bulunmuştum abim de bera da tatil yaptı onlar çok memnun kaldılar balayı yani. komşumuz ise 4 5 yıldır capice gider o lüks yerlere ve ekyfine düşkündür de yani konfor açısından süper bir yer bahsettiğim yerler ama yine de tercih senin :)

Aynen canım işte o tuhaf bakışların altında tadını çıkartmayı başaracak yapıda biri değilim keşke takmasam ama yok işte:KK50:
İnsan sinirinden tatilden de bişey anlamaz...Ama çok güzel oteller var yaa baktıkça diyorum valla yabancı turistler yaşıyomuş be arkadaşş :KK25:
Caprice yada bera da çok fazla fiyat biçiyormuş fiyata daha lüks oteller var acır insan paraya da ama bakalım belki giden açık arkadaşlar bi fikir verebilir ortam hakkında :KK6::KK6:

Arkadaşlar şimdilik gelişmeleri haber vereyim ya adam&eve ya da maxx royal oteli düşünüyoruz inşallah iyi b karar verebilirizz:KK16:

Yok mu fikir verebilecek başka kimse yaa koskoca sitedee :KK19:

cnm merhaba, bizde balayımızı 1.5 yıl önce belek te çok güzel ultra herşey dahil bir otelde yaptık. adını msj atarım istersen.çok memnun kaldık bizede balayını orada geçiren bir arkadaş tavsiye etmişti biraz tuzlu ama süper bir yer çoğunluğu yabancıydı misafirlerin türklerde vardı ben açığım ama bizim kaldığımız zamn balayı çifti olduğunu tahmn ettiğimiz tesettürli bi baynla eşi de vardı hatrlıyorum gayet te hertürlü etkinliğe akitivetey katılmışlardı bende çok özenmiştim kıza hatta kız çok hoşuma gitmişti.negüzel hanım hanımcık tatildeyim diye açılıp saçılmamış diye bakmıştım .:KK16:

son yazdığın otellerden biri varki ona gelince sakın diyorum canım.yanlış anlama ama ben açık odluğum halde orası hakkında yorumları okuyuncaa çizdim direk orayı.giden bir arkadaşta memnun kalmamıştı.memnun kalınmayan taraf ise bazı aktiviteler.mesela ben kocamın önünde öyle neredeyse yarı çıplak kadınların dans etmesini istemem şahsen ama bunu eğlence anlamında algılayıp ibrlkte izleyip oynayıp dans edenlerde var tabi kişiye kalmış .evet bir çok otelde var dansçılar vs ama orası bi ayrı.bizim kaldığımız yerde de aktiveler öle dansçılar vardı ama başka çok güzel aktivtelerde vardı normal sınırlar içindeydi. sitelerde yorumları okursan görürsün zaten cnm. evet otel şahane heryer bembeyaz hele oda rengi...süper bi olay benmde otel çok hoşuma gtmişti ama sırf bazı yorumlar yüzünden eledik onu.biz çok araştrmıştık sana aklımda kalanların ismini atarım istersen.

araştrma yaparken biri şey yazmıştı eşimle biribirimizi çok sevioduk ve harika geçen balayımızla birbirimize daha çok bağlandık demiştiçhakkaten çok doğru bizimde öle oldu. kimse hayatında sevdiği adamla ilk kez yaptığı ve hiç unutmayacağı tatilinin kötü geçmesini istemez iyi araştr cnm mutluluklar şimdiden :KK34:

Canım o otel hakkında ben de bu tarz yorumlar okumuştum açıkçası:) Balayı oteli diye tur şirketlerinde aratınca ilk o çıkıyo malesef...Kararsızım ben de bu konuda valla...

İstersen otel ismi verebilirsin gidecek arkadaşlara da yol gösterici olabilir :)

X