Belek'te balayı oteli acil yardım..

bernagoktas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2011
26
0
Arkadaşlar günlerdir balayı için otel arıyorum.Özellik olarak odaları balayına uygun şık bir konsepte sahip, temiz, çalışanlarının güleryüzlü olduğu ve en önemli isteğimizden biri de deniz manzarası olması.Fiyat olarakta otele vereceğimiz kısım için ortalama 2bin-2.5 lira düşünmekteyiz.Belek'teki otellerin neredeyse hepsine baktım ve bu özelliklerde Cornelio Diamond Resort oteli beğendik.Ama tabi sadece internetteki resim ve bilgilere göre.Balayı için bakınca insan bir türlü tatmin olamıyor acaba memnun kalırmıyız ya balayımız zehir olursa diye..
Bu otel haricinde bir de Limak Atlantis Hotel de hoşumuza gitti..

Bu otellerde de kalan arkadaşlar fikirlerinizi benimle paylaşabirseniz ve ayrıca da başka önerebileceğiniz oteller varsa yazabilirseniz çok memnun olurum..Şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme:
biz limak atlantis için rezervasyon yaptırdık bile. 6 gece 7 gün yol dahil 2600 liraya geldi bize.

Arkadaşım bizde artık yaptırdık rezervasyonumuzu.Bizde cornelia diamondı seçtik bakalım..Umarım herkese seçtiği otel için iyi ki burayı seçmişiz demek nasip olur..

bence cornelia'ya gidin çok güzel otel, biz 3 yıldır gidiyoruz.. 2 oteli de muhteşem.. yemekler, hizmet, güleryüz, kalite çok güzel.. Voyage da kaldım 1 defa kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum verdiğin paranın hakkını alamadığın bir otel..

X