Belek

Slinn

Zamanla Degil Zamaninda!!
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
1.721
18
Size sormak istedigim bir otel var yardimci olabilirseniz cok sevinirim uzun suredir netden otel ariyorum yaz tatili icin en sonunda belekde Susesi De Luxe Resort & Spa dikatimi cekti guzel bir tesise benziyor ama beleke hic gitmedigimiz icin hem havasini hemde orda rus olaylarinin yogunlugunu sormak istedim.
Belek alanyaya cok yakin oldugu icin havasi alanya havasinami benziyor?
ve alanyadaki kadar rus yogunlugu varmi?
Susesi De Luxe Resort & Spa tavsiye edermisiniz?
4 yetiskin 1 cocuk 13 yasinda 10/01/1997 dogumlu 23 haziran girisli 10 gece konaklama fiyatinda
yardimci olursaniz cok sevinirim..
Tesekurler

Son düzenleme:
nerde bu millet nerde bu devlet ? mafoldumben

Merhaba Slinn,

Susesi De luxe Resort odaları kara manzaralı ve deniz manzaralı olarak ayrılmaktadır.

23,06,2010 girişli 10 gece konaklamalarınızda odalarınızda 2 kişi ve 2+ 1 ilave yatak olarak 2 oda almanız gerekmektedir.

2 kişi 10 gece kara manzaralı oda da konaklama fiyatınız nakit olarak 5,066 TL
2 kişi 10 gece deniz manzaralı oda da konaklama fiyatınız nakit olarak 5,364 TL

2+13 yaş 10 gece kara manzaralı oda da konaklama fiyatınız nakit olarak
6,838,5 TL

2+13 yaş 10 gece deniz manzaralı oda da konaklama fiyatınız nakit olarak
7,241 TL

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

hava durumu hakinda bilgi vermemissiniz turon9 !
Kemer havasinami daha cok benziyor Alanya havasinami nem durumu ?
Belek daglik ormanlik bir yermi yoksa dahami duz corafi olarak? ..
Haziran 23 tarihinde denizi nasil olur?
ve Rus olayinada hic deginmemisiniz ? Susesi De luxe Resort de Rus larla ne kadar calisiyorlar lutfen biraz bilgilendirebilirseniz ?
ve yol bu fiyata dahilmi?
bu konulardada yardimci olursaniz cok sevinirim ..

Son düzenleme:
Merhaba Slinn

Belek coğrafi olarak düz alanda kuruludur.verdiğimiz fiyatlara ulaşım dahil değildir.nem yoğunluğu haziran döneminde fazla olmaz.Rus yoğunlupu da alanya bölgesinde mevcuttur.Belek genelde yerli turist ağırlıklıdır.

cok tesekur ederim bilgiledirdiginiz icin ...

slinn 24 yılımı Alanya'da gecirdigimi soyleyerek kesınlıkle aynı degıl .ne havası ne Rus'u

belek cok daha sakin.

slinn 24 yılımı Alanya'da gecirdigimi soyleyerek kesınlıkle aynı degıl .ne havası ne Rus'u

belek cok daha sakin.

ay insallah canim cunku bu otele kafayi taktim ama tatilimm sinir kirizi gecirerek gecsin istemiyorum eyvahedigeldismile :Saruboceq: yerimseniben
esim antalya tarafindan uzaklas bodrum kus adasi marmaris dusun diyor ama bende bu oteli cok begendim insallah bir sorun cikmaz bir kac yerden daha fiyat alip karar verecegim bakalim yerimseniben

çok merak ettim ruslardan neden rahatsız oldunuz bizde belek voyaja gidicez bu sene nasıldır bilmiyorum umarım sizde bizde memnun kalırız.

çok merak ettim ruslardan neden rahatsız oldunuz bizde belek voyaja gidicez bu sene nasıldır bilmiyorum umarım sizde bizde memnun kalırız.

insallah memnun kaliriz canim yerimseniben
Rurslardan neden tirstigima gelince bir kac sene öncesi alanyaya gitmistik ve ordaki otelde oldukca cokdu rus ve ne avrupali gibiler nede turk gibiler oldukca abartili ve serbestler ! bir ailenin rahat edemiyecegi durumlar olusabiliyor cocugunda varsa! lezbiyeninden tutda bir cogu zaten zengin erkek avina gelmisler otelin parasini bile o erkeklere verdiriyorlardir allah bilir oturdugun masaya bile cekinmeden gelip oturabiliyorlar yemek yiyecek masa bulamadik bahanesiyle sahsen ben ayni ortami paylasmak istemiyorum yeniden :1no2:

canim yanlis birsey yapmak istemem aslinda ama yazmadanda edemedim eger rezervasyn yaptirmadinsa belek voyaga tekrar incele ve iyi arastir diyorum !!oteli merak etdim nasil diye bende arayis icinde oldugum icin google da arama yaptigimda ilk sayfalar sikayet sitesiydi istersen sende bir göz at
http://www.otelsikayet.com/otel-tavsiye-sikayet/871/4 insallah cok guzel bir tatil gecirirsiniz canim umarim morak bozuklugu yapmamisimdir
bu arada siz hangi tarihde gitmeyi dusunuyordunuz?

çok teşekkür ederim turistlerle ilgili başıma bu tarz bişey gelmedi daha önceden merak ettim ve sormuşdum.voyage dan erken rezervasyon yaptırdık bile. artık yaşayarak ögrenicezz

çok teşekkür ederim turistlerle ilgili başıma bu tarz bişey gelmedi daha önceden merak ettim ve sormuşdum.voyage dan erken rezervasyon yaptırdık bile. artık yaşayarak ögrenicezz

insallah guzel seyler yasar ve birdaki seneye bizede ayni oteli tavsiye edersin canimyerimseniben

insallah guzel seyler yasar ve birdaki seneye bizede ayni oteli tavsiye edersin canimyerimseniben

5 kisilik ucak bileti dahil 6900 € rezervasyon yaptirdim burdan , hayirlisi bakalim sırnaşık şey umarim pisman olmayiz yerimseniben

Arkadaslar bir haftadır Belek susesi otelde kalıyoruz 5 gün daha burdayiz size söyleye bileceğim tek şey olağan üstü güzel her şeyiyle mükemmel bir otel yilardir çeşitli otellerde kaldık ama burası kadar mükemmel bir otel görmedim, kesinlikle tavsiye ederim hersey birinci sınıf personel süper ötesi sanki her müşteriye iki personel varmış gibi hepsi nasıl hizmet edebilirim yarisindalar , yemekler yaşanır anlatılmaz seneye kesinlikle gene burdayiz inanın hiç bir abartım yok

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…